Genel Gündem Tüm Manşetler

ZORLA ALI KOYNULAN KADIN’IN TUTUKLULUĞU DEVAM EDİYOR..

Zonguldak’ta kendisini zorla alıkoyduğunu ve kötü muamelede bulunduğunu iddia ettiği 23 yaşındaki genci bıçaklayarak öldürdüğü öne sürülen genç kadının tutuklu yargılanmasına devam edildi. Zonguldak 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya,..

ZORLA ALI KOYNULAN KADIN’IN TUTUKLULUĞU DEVAM EDİYOR..

22-yasindaki-kadinin-kendisini-zorla-alikoyan-genci-bicakladigi-iddiasiyla-yargilanmasina-devam-edildi_f19176d-670x330

Zonguldak’ta kendisini zorla alıkoyduğunu ve kötü muamelede bulunduğunu iddia ettiği 23 yaşındaki genci bıçaklayarak öldürdüğü öne sürülen genç kadının tutuklu yargılanmasına devam edildi.

Zonguldak 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, 22 yaşındaki tutuklu sanık Deniz S.’nin yanı sıra taraf avukatları da katıldı. Duruşmada; Deniz S.’nin bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen Mustafa Özdemir’in tanık olarak dinlenilen arkadaşı Ö.K.’nin ifadesine yer verildi.

Ö.K.’nin ifadelerinde, “Ölen Mustafa benim arkadaşım. Bu olaylardan önce bir gün Mustafa ile servis işini hallettikten sonra Deniz’in yanına gitmiştik. Bir süre sahilde oturmuştuk. Mustafa ile Deniz karı-koca hayatı yaşıyordular. Zorla alıkoyma durumu yoktu” dediği belirtildi.

Tutuklu sanık ise Ö.K.’yi tanımadığını belirterek, beyanını kabul etmediğini söyledi. Tahliyesi talep edilen Deniz S.’nin cezai ehliyetinin olup olmadığına ilişkin Adli Tıp raporunun beklenmesi için duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL