Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ZONGULDAK CHP İÇİN ŞOK İDDAA..!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten Zonguldak için şok iddia..! Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek aynı zamanda sahibi olduğu Beyaz Tv’de yayınlanan Gündem Özel programında Ferda Yıldırım’ın sorularını yanıtladı…

ZONGULDAK CHP İÇİN ŞOK İDDAA..!

IMG-20150730-WA0004

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten Zonguldak için şok iddia..!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek aynı zamanda sahibi olduğu Beyaz Tv’de yayınlanan Gündem Özel programında Ferda Yıldırım’ın sorularını yanıtladı.

Gece geç saatlere kadar devam eden programda Türkiye’yi yakından ilgilendiren koalisyon tartışmaları ele alındı.

Programın canlı yayın konuğu Melih Gökçek erken seçimin kaçınılmaz olduğunu ve kendisinin de bir erken seçim istediğini belirtti.

Türkiye genelinde olası erken seçimde CHP’de büyük bir rotasyonun yaşanacağını iddia eden Gökçek, Zonguldak için ise şaşırtan bir iddiada bulundu.

CHP’de ön seçim ile gelen ve meclise giren bazı isimlerden Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun rahatsızlık duyduğunu belirten Melih Gökçek, olası erken seçimde Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş veya Şerafettin Turpçu’nun tasfiye edileceği iddiasında bulundu.

Bu iki isimden bir tanesinin aday gösterilmeyeceğini iddia eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bu bilgileri Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na en yakın kaynaklardan elde ettiğini belirtti.

Bu iddia ile sınırlı kalmayan Gökçek, elenecek isimin yerine gelmesine kesin gözü ile baktığı ismi de açıkladı.

Şerafettin Turpçu veya Ünal Demirtaş’ın olası erken seçimde aday gösterilmemesi durumunda bir önceki dönem Milletvekili Ali İhsan Köktürk’ün ilk 2 sırada yer alacağının kesin olduğunu belirtti.

Canlı yayında yaptığı bu iddialar ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Melih Gökçek, Türkiye genelinde yapılacak olan CHP’deki rotasyonu il il açıklamaya devam etti.

IMG-20150730-WA0003

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL