Spor

ZES İLKLERİN TAKIMI..!

Zonguldak Ereğli Spor Ereğli Gençler Liginde yine bir ilke imza attı. Her girdiği branşta kendinden söz ettiren bölgenin renkli takımlarından Zonguldak Ereğli Spor U-17 Liginde Kepezspor’u 6-0 mağlup ederek gruplarda..

ZES İLKLERİN TAKIMI..!

KAPAK

Zonguldak Ereğli Spor Ereğli Gençler Liginde yine bir ilke imza attı.

Her girdiği branşta kendinden söz ettiren bölgenin renkli takımlarından Zonguldak Ereğli Spor U-17 Liginde Kepezspor’u 6-0 mağlup ederek gruplarda Kdz Ereğli’yi temsil etme hakkı kazanan 2. takım oldu.

Kdz Ereğli U-17 Liginde Gümelispor, Kepezspor gibi rakiplerini farklı skorlarla mağlup ederek Ereğli U-17 Lig tarihi boyunca Ereğli’yi temsil hakkı kazanan 3 takımdan 1’i oldu.

Daha önce yıllarca Ereğli Belediyespor ve Erdemirspor’un temsil hakkı kazandığı ligde yeni kurulmasına rağmen özverili çalışmalarının meyvelerini alan Zonguldak Ereğlispor, Zonguldak’ta düzenlenecek olan U-17 Ligi Türkiye Şampiyonasına katılma Play Of müsabakalarında Ereğli’yi temsil eden iki takımdan biri oldu.

Ereğli Belediyespor ile Zonguldak Ereğlispor’un Ereğli’yi temsil edeceği play oflar 2 hafta sonra oynanacak.

Bilindiği üzere Kdz Ereğli U-17 Lig tarihinde Ereğli’yi ilk defa Erdemirspor ve Ereğli Belediyespor’dan sonra temsil etme hakkı kazanan ilk takım Zonguldak Ereğlispor oldu.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL