Spor

ZES BASKET TAKIMI İLK RESMİ MAÇINI OYNADI

Geçtiğimiz günlerde kurulan ve kısa sürede hazırlanıp Basketbol Gençler kategorisinde sahaya çıkan Zonguldak Ereğli Spor kendi evinde ağırladığı Sanat Teknik Gençlikspor’a mağlup oldu. İlk resmi basketbol maçını oynayan Zonguldak Ereğli Spor, basketbol severlerden..

ZES BASKET TAKIMI İLK RESMİ MAÇINI OYNADI

ZES BASKET 1

Geçtiğimiz günlerde kurulan ve kısa sürede hazırlanıp Basketbol Gençler kategorisinde sahaya çıkan Zonguldak Ereğli Spor kendi evinde ağırladığı Sanat Teknik Gençlikspor’a mağlup oldu. İlk resmi basketbol maçını oynayan Zonguldak Ereğli Spor, basketbol severlerden mücadelesi ile takdir topladı. Daha 25 gün önce kurulmuş ve ilk resmi maçını oynayan Zonguldak Ereğli Spor’un 69 sayı basket atması takımın Koç’u İhsan Gökçe Kaya’yı da memnun etti. Karşılaşma sonunda değerlendirme yapan Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Koçu İhsan Gökçe Kaya şunları söyledi.

‘Öncelikle şunu söylemek isterim. Biz daha 25 gün önce kurulduk. Kısacası 20 günlük idmanla ilk maçımıza çıktık. Ligde elbette her takım gibi lider olmak isteriz. Ancak bazı gerçeklerde gözardı edilemez. Biz bu ligde varız ve emin olun beklenmedik başarılarda yakalayacağız. Oyuncularımın ilk maçı olması birazda heyecanlı olmaları sonucunda mağlup olduk. Rakip takımı kutluyorum. An itibari ile Zonguldak Belediyespor ile oynayacağımız maçı düşünüyoruz. Zamanla her şey daha güzel olacaktır. Buna inancım tamdır.’

Zonguldak Ereğli Spor ikinci maçını Zonguldak Belediyespor ile deplasmanda oynayacak.

ZES BASKET 2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL