Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

YOK ARTIK ! DAHA NELER..!

Eski Başkan Halil Posbıyık’ın taktiği üzerine örgütlenen Kdz. Ereğli CHP İlçe Teşkilatı yapılan ziyaretlerde ‘Ereğli adaylarına oy vermeyin’ propagandası başlattı. Kdz. Ereğli İlçe Başkan Hayrettin Kartal iddiaya göre bugün yapılan..

YOK ARTIK ! DAHA NELER..!

yaşar balcı ofis bastı

Eski Başkan Halil Posbıyık’ın taktiği üzerine örgütlenen Kdz. Ereğli CHP İlçe Teşkilatı yapılan ziyaretlerde ‘Ereğli adaylarına oy vermeyin’ propagandası başlattı.

Kdz. Ereğli İlçe Başkan Hayrettin Kartal iddiaya göre bugün yapılan Gülüç İlçe Teşkilatı ziyareti sırasında ‘Ereğli adaylarına oy vermeyin’ çağrısında bulundu.Kartal’ın bu çağrısı parti içerisinde büyük tartışmalara yol açtı.
 
Daha önce yine Posbıyık’ın isteği üzerine ‘Önseçime’ karşı imza toplayan Kdz. Ereğli İlçe Örgütü, bu sefer de, ‘Önseçim’de Ereğli adaylarına oy vermeyin’ propagandası başlattı.
 
Gülüç İlçe teşkilatında Kartal’ın bu söylemi sonrası parti içerisinde sert tartışmalar yaşandı.
 
BALCI, POSBIYIK’IN OFİSİNİ BASTI!..
 
Yine iddiaya göre; ‘2. sıranın Ereğli’ye verilmesinin tek çaresinin Ereğli’den önseçime girecek olan adaylara oy verilmesinin engellenmesi’ olduğuna inanan Halil Posbıyık ile Hayrettin Kartal’ın bu çağrısının ardından CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adaylarından Yaşar Balcı, Halil Posbıyık’ın ofisine gitti. Posbıyık ile şiddetli bir tartışma yaşayan Balcı, ardından teşkilat mensupları ile bir araya geldi.
  
Balcı’ın konuyla ilgili yarın (Cuma) saat 11.30’da Heraklia Yaren Restaurant’ta açıklama yapacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL