Eğitim Genel Gündem Tüm Manşetler

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ..!

Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Tiyatro Grubu’un hazırladığı ve Yönetmenliğini Mehmet Cahit İşper’in yaptığı, ‘Ormanda Bir Mahkeme’ adlı tiyatro oyunu, Erdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Salonu tıklım tıklım dolduran tiyatro severler,..

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ..!

2015-11-30-13-4-6-45

Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Tiyatro Grubu’un hazırladığı ve Yönetmenliğini Mehmet Cahit İşper’in yaptığı, ‘Ormanda Bir Mahkeme’ adlı tiyatro oyunu, Erdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Salonu tıklım tıklım dolduran tiyatro severler, ayakta kalmasına rağmen oyunu beğeni ile izlediler.

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Kent Konseyi Başkanı Noyan Keskin ve Yönetim Kurulu üyelerinde izlediği tiyatroda çocuk oyuncuların da yer alması ve iyi bir oyun çıkarılması da ayakta alkışlandı.

Tiyatro Sorumlusu Ayhan Yavuz’da Kent Konseyi ve belediyenin verdiği her türlü desteğin arkalarında olduğunu belirterek, gösterilen ilgiye teşekkür ederken, Başkan Uysal’da keyifle izlediği oyun sonrası Ayhan Yavuz’a çiçek takdim etti.

Başkan Uyal konuşmasında, “İnanın çok keyif aldım. En çokta çocuk oyuncularımızın rol almasına sevindim. Hepsi kusuruz bir oyun sergilediler. Hepsinden önemlisi ise ailelerin de salonu tıklım tıklım doldurmasıydı. Birçoğu ayakta kaldı. Demek ki büyük bir salona ihtiyacımız var. Ereğli halkı tiyatroya sahip çıktı. Buda beni çok mutlu etti. Oyunun hazırlanmasında, sunulmasında ve izleyici ile buluşmasına kadar tüm emek verenleri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Oyun sonrası Başkan Uysal, oyuncular ve tiyatro yöneticileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Tiyatro Grubu’un hazırladığı ve Yönetmenliğini Mehmet Cahit İşper’in yaptığı, ‘Ormanda Bir Mahkeme’ adlı tiyatro oyunu, Erdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Tiyatro Grubu’un hazırladığı ve Yönetmenliğini Mehmet Cahit İşper’in yaptığı, ‘Ormanda Bir Mahkeme’ adlı tiyatro oyunu, Erdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Tiyatro Grubu’un hazırladığı ve Yönetmenliğini Mehmet Cahit İşper’in yaptığı, ‘Ormanda Bir Mahkeme’ adlı tiyatro oyunu, Erdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Tiyatro Grubu’un hazırladığı ve Yönetmenliğini Mehmet Cahit İşper’in yaptığı, ‘Ormanda Bir Mahkeme’ adlı tiyatro oyunu, Erdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Tiyatro Grubu’un hazırladığı ve Yönetmenliğini Mehmet Cahit İşper’in yaptığı, ‘Ormanda Bir Mahkeme’ adlı tiyatro oyunu, Erdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Karadeniz Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Tiyatro Grubu’un hazırladığı ve Yönetmenliğini Mehmet Cahit İşper’in yaptığı, ‘Ormanda Bir Mahkeme’ adlı tiyatro oyunu, Erdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL