Genel Spor Tüm Manşetler

YILIN EN İYİ AMATÖR FUTBOLCUSU KİM ?

Değerli Gerçek Ereğli okuyucuları..! Siz okuyucularımız ile her yıl düzenlemiş olduğumuz ve bu yıl 5.si gerçekleştirilecek olan ‘Yılın Amatör Futbolcusu’ anketimizin startını veriyoruz. Bölgemizde bulunan Bölgesel Amatör, Süper Amatör ve..

YILIN EN İYİ AMATÖR FUTBOLCUSU KİM ?

YILIN EN İYİ AMATÖR FUTBOLCUSU ANKETİ

Değerli Gerçek Ereğli okuyucuları..!

Siz okuyucularımız ile her yıl düzenlemiş olduğumuz ve bu yıl 5.si gerçekleştirilecek olan ‘Yılın Amatör Futbolcusu’ anketimizin startını veriyoruz.

Bölgemizde bulunan Bölgesel Amatör, Süper Amatör ve Ereğli 1.Amatör Küme takımlarından birer aday ile yaptığımız anketimizin birincisini sizler oylarınız ile belirliyorsunuz. Bu yıl hem anketimizin 5. yılına girmiş olması hemde bir çok amatör kulüplerimizden gelen serzenişler doğrultusunda anketimizin aday sayısını yükselttik. Geniş kitlelere hitaben aldığımız bu karar ile oylama sistemimizde küçük bir değişiklik yaptık. Şuanda sitemizde bulunan ‘Yılın Amatör Futbolcusu’ adaylarımızın sayısı 18’dir. 5 gün sürecek olan anketimizde en iyi 5 aday finale kalacaktır. Final anketimizde en iyi 4 aday yarışacak ve 1. olan 2014-2015 futbol sezonunda ‘Yılın Amatör Futbolcusu’ ünvanına sahip olacaktır.

Mart ayında düzenlenecek olan ödül törenimizde ise ödüller Türkiye’nin yakından tanıdığı ve şuanda Spor Toto Süper Ligdeki takımlarımızda görev yapan 2 antrenörümüz ve Türkiye’nin yakından tanıdığı eski Milli Futbolcu ve Yorumcularımızdan sürpriz isimler takdim edecektir. 

İşte Adaylarımız;

Oğuz Yalçın (Kdz. Ereğli Belediyespor)

Serbay Aydın (Kozlu Belediyespor)

Yasin Yazıcı (Kilimli Belediyespor)

Emrah Gültekin (Alaplı Belediyespor)

Ersel Öztürk (Devrek Belediyespor)

Dilşat Kocabaş (Çaycumaspor)

Anıl Köktürk (İstasyon Gemicilerspor)

Cankut Alagöz (Karadonspor)

Sergen Aydın (Kepezspor)

Ebubekir taş (CAPETİ Merkez Atelyesispor)

Nedim Akyüz (Üzülmezspor)

Anıl Akçan (ÇATES Işıkspor)

Gökhan Semiz (Güneşli Belediyespor)

Oğuz Koçak (Akınspor)

Berk Civan (Eleşlerspor)

Oktay Özmen (Bayatspor)

Ahmet Selman İris (Gümelispor) 

Cengizhan Ertuğrul (Neyren Gökçelerspor)

Yukarıda görmüş olduğunuz ve desteklediğiniz adayımızın final oylamasına kalmasını istiyorsanız, sitemizin sağ alt köşesinde bulunan ‘Yılın Amatör Futbolcusu Kim’ yazılı anketimizde oy kullanabilirsiniz.

Unutmayın !

Her bilgisayardan 1 oy hakkı vardır. Oyunuzu kullanmak için desteklediğiniz adayın isminin yanındaki kutucuğa tıkladıktan sonra altta bulunan ‘oy ver’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca fikir, görüş ve önerilerinizi haberimizin altına yorum olarak yapabilirsiniz.  

YORUMLAR (72)

 1. mert diyorki:

  oğuz kardeşimiz çok çalıştı inşallah daha iyi yerlerde olursun sıkıntılı günler geçirdin yinede futbol dedin helal olsun kardeşimize

 2. Fatih diyorki:

  Torpil yada tanıdık diye oy verip futbolcuyu kandırmak olur futbol olarak oy verin.. Emrah Gültekin

 3. farketmez diyorki:

  bal ligi nerde 1.amatör nerde demissin ama bal liginde çok mu iyi top oynanıyor 🙂 koy 1. Amatördeki adamları bal ligindekilerin yerine onlar kadar oynar belkide daha fazlasi 🙂 o yüzden kıyaslanabilir 😉

 4. honduraslı diyorki:

  ALLAH AŞKINA BIRAKIN BU İŞLERİ KIYASLADIĞINIZ İSİMLERE BAKIN BAL LİGİ NERDE 1.AMATÖR KÜME NERDE BU İSİMLERİN İÇİNDEN HANGİSİ ÜST LİGLERE GİDER 1 VEYA 2 TANESİ GERİSİ BOŞ MAGAZİNSEL İŞLERİ BIRAKMAK GEREK TOPÇULAR

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL