Genel Güncel Gündem Tüm Manşetler

Yeşiltepe-Kepez yolunda çalışmalar başlayacak…

Karayolu ekipleri Yeşiltepe-Kepez karayoluna gelerek ölçüm ve projelendirme çalışmalarına başladı…

Yeşiltepe-Kepez yolunda çalışmalar başlayacak…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt ve AK Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Muhammet Mücahit Andiç ile birlikte Yeşiltepe-Kepez karayolunda incelemelerde bulunmuştu.

Bozkurt, beraberinde Karayolları 15. Bölge Müdürü Alparslan Eşlik, İlçe Başkanı Muhammet Mücahit Andiç, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan, Sarıkorkmaz Mahallesi Muhtarı Ali Kocatürk, Kavaklık Mahallesi Nazip Kaplan ve ilçe yöneticileri ile birlikte Yeşiltepe-Kepez karayolunda incelemelerde bulunmuş, yaralamalı ve ölümlü trafik kazalarının yaşandığı bölgede alınacak tedbirlere ilişkin değerlendirme yapmıştı.
Bu çalışmalar doğrultusunda karayolu ekipleri Yeşiltepe-Kepez karayoluna gelerek ölçüm ve projelendirme çalışmalarına başladı.
AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Muhammet Mücahit Andiç, karayolu ekiplerinin çalışmalarını inceledi.
Andiç, konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:
“Milletvekilimiz ve karayolları ekipleri ile bir gün önceden Yeşiltepe-Kepez karayolunda alınabilecek önlemlere ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. Ekipler bugün bölgeye geldi. Kavşaklar başta olmak üzere alanda yapılan tüm çalışmaların kısa sürede projeleri tamamlanarak çalışmalar başlayacak” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL