Genel Gündem Tüm Manşetler

YENİ PLAJ GELİYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi ilçenin itilmiş-kakılmış mahallelerinden biri olan Kırmacı’da,  hizmet atılımları başlıyor. Kırmacı da plaj açılması için hazırlıklara başlayan belediye, çok yakın bir zamanda bu alanı ilçe halkına kazandıracak.  ..

YENİ PLAJ GELİYOR
6775773

Kdz. Ereğli Belediyesi ilçenin itilmiş-kakılmış mahallelerinden biri olan Kırmacı’da,  hizmet atılımları başlıyor. Kırmacı da plaj açılması için hazırlıklara başlayan belediye, çok yakın bir zamanda bu alanı ilçe halkına kazandıracak.  

 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal ile Başkan Yardımcıları İbrahim Cöbek, Esra Alpago, Nazım Erdoğan, ve İsmail Başel’in yanı sıra, Belediye Meclis Üyelerinden Halil Bozkuş ve Daire Müdürleri ile birlikte Kırmacı (Kemer) Mahallesinin sahiline giderek, yeni plaj alanında incelemeler yaptı.

 

Belediye Başkanı Uysal, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamasında şöyle konuştu:

 

“Buradaki doğal güzelliği koruyarak, yeşille mavinin bütünleştiği noktada, yapılacak düzenlemeler sonrası bölge halkının çok rahat ve güvenli  bir şekilde denize girebilmeleri adına gerekli düzenlemeleri yapacağız.” .

 

Belediyenin söz konusu alanda öncelikle yol ile çevre düzenlemesi, duşlar ve tuvalet gibi öncelikli ihtiyaçları karşılayarak, söz konusu alanı kısa sürede halkın hizmetine açmayı planladığı bildirildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL