Genel Gündem Tüm Manşetler

YAZICIOĞLU DEFNEDİLDİ

Alaplı ve Ereğli eşraflarından Yazıcıoğlu Ailesi anne, baba ve anaanne acısı yaşadı. İsmail, İbrahim ve İlhami Yazıcıoğlu’nun annesi olan ve tedavi gördüğü Anadolu Hastanesi’nde yaşama veda eden Hanım Ayşe Yazıcıoğlu (93)  için..

YAZICIOĞLU DEFNEDİLDİ
ayse-hanim-yazicioglu-topraga-verildi

Alaplı ve Ereğli eşraflarından Yazıcıoğlu Ailesi anne, baba ve anaanne acısı yaşadı. İsmail, İbrahim ve İlhami Yazıcıoğlu’nun annesi olan ve tedavi gördüğü Anadolu Hastanesi’nde yaşama veda eden Hanım Ayşe Yazıcıoğlu (93)  için son tören Alaplı’da yapıldı. Ayşe Hanım Yazıcıoğlu, 18 Aralık Perşembe günü Alaplı Merkez Camisi’nde kılınan öğle namazının ardından Tepeköy’de toprağa verildi.

 

Cenaze törenine Ereğli Belediye Başkanı op. Dr. Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ereğli Esnaf ve Kefalet Koeparatifi Başkanı Hikmet Tezel, TED Koleji Vakfı Başkanı ve  Gazeteniz Önder’in Kurucusu Celal Bozkuş, Ereğli ve Alaplı’dan bazı belediye meclis üyeleri, sivil toplum örgüt başkan ve yöneticileri, aile dost ve yakınları ile vatandaşlar katıldı. Alaplı Merkez Camisi avlusunun tamamen dolduğu cenaze töreninde, aile büyükleri ve sonraki kuşaklar, cami önünde sıraya dizilerek başsağlığı dileklerini kabul ettiler. 

 

Hanım Ayşe Yazıcıoğlu’nun cenazesi 18 Aralık 2014 Perşembe günü Alaplı Merkez Camisinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

 

Gerçek Ereğli Gazetesi Ailesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesi dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İlgili Galeri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL