Genel Gündem Tüm Manşetler

YAYALAR İÇİN GENİŞLETİLİYOR

İlçenin çarşı merkezinde sık aralıklarla yer alan yaya geçitlerini kapatmasının ardından trafik akışını rahatlatan Karadeniz Ereğli Belediyesi, vatandaşların talep ettiği kaldırım genişletme çalışmalarını da sürdürüyor. Şehirdeki araç ve yaya trafiği..

YAYALAR İÇİN GENİŞLETİLİYOR

DSC_0138

İlçenin çarşı merkezinde sık aralıklarla yer alan yaya geçitlerini kapatmasının ardından trafik akışını rahatlatan Karadeniz Ereğli Belediyesi, vatandaşların talep ettiği kaldırım genişletme çalışmalarını da sürdürüyor.

Şehirdeki araç ve yaya trafiği düzenlemesinde vatandaşların şikâyet ve önerilerini önemseyen Karadeniz Ereğli Belediyesi, İskele Cami yanındaki Kaneri Caddesi’ndeki kaldırım genişletme çalışmasını sürdürüyor. 

Çalışma sonrası vatandaşlar, geniş kaldırımlardan rahatlıkla yürüyebilecek. Söz konusu caddede ayrıca ışıklandırma ve çevre düzenlemesi yapılacağı belirtilirken, esnafların da talebi üzerine yol kenarına araçların kısa süreli park edebilmeleri için cep yapılacağı ifade edildi

 Ayrıca kaldırımların genişlemesiyle birlikte belediyeye ait ücretli otoparkta iptal edildi. İskele Camisi çevresinde ise zemin ve çevre düzenlemesi de yapılacağı belirtildi.

10723522_546925168784677_1716495485_n

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL