Genel Spor Tüm Manşetler

YAVUZYILMAZ EREĞLİ’DE…

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz Kdz Ereğli’de amatör spor kulüp yönetici, antrenör ve gazeteciler ile bir araya geldi. Kdz Ereğli’nin sevilen esnaflarından Engin Köksal’ın çay evinde yönetici, antrenör ve gazeteciler..

YAVUZYILMAZ EREĞLİ’DE…

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz Kdz Ereğli’de amatör spor kulüp yönetici, antrenör ve gazeteciler ile bir araya geldi.

Kdz Ereğli’nin sevilen esnaflarından Engin Köksal’ın çay evinde yönetici, antrenör ve gazeteciler ile bir araya gelen Yavuzyılmaz’a Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş’ta katıldı.

Sporun yanı sıra siyasetinde konuşulduğu ortamda karşılıklı fikir alış verişi yapıldı.

Yavuzyılmaz ‘biz CHP, AKP, MHP veya İYİ parti Milletvekili diyerek birbirimizi değerlendirmemeliyiz. Biz Türkiye’nin milletvekiliyiz. Milletin vekiliyiz. Ülkemiz ve Zonguldak için yapılacak her güzel şeyde 5 milletvekili bir araya gelebilmeliyiz. Her şey bizi oraya seçip kendisini temsil etmemizi isteyen vatandaşımız için olmalıdır.’ diyerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş ise ‘Vekilimizin ılımlı ve bu samimi yaklaşımı Türkiye geneline yayılmalı ve güzel olan her şeyde birlikte hareket edilmelidir’ diyerek CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’a katıldığını ifade etti.

Spordaki sorun ve sıkıntıları bildiğini ifade eden CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, bu sıkıntıların yakından takipçisi olacağını dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL