Spor

YAPTIKLARI UZUN YILLAR UNUTULMAYACAK

22 Nisan 2010 tarihinde tedavi gördüğü İstanbul’da hayatını kaybeden Murat Yağmuroğlu’nun aramızdan ayrılışının 5. yılı nedeni ile Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman bir mesaj yayınladı. Kocaman’ın mesajı şöyle;  ‘Bölgemizde..

YAPTIKLARI UZUN YILLAR UNUTULMAYACAK

yagmuroglu-ailesinin-aci-gunu-zonguldak-20100423AY297080-02

22 Nisan 2010 tarihinde tedavi gördüğü İstanbul’da hayatını kaybeden Murat Yağmuroğlu’nun aramızdan ayrılışının 5. yılı nedeni ile Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman bir mesaj yayınladı.

Kocaman’ın mesajı şöyle; 

‘Bölgemizde spor camiasında asaleti ve beyefendiliği ile her zaman örnek olan, sporcuların ve spor camiasının Murat Ağabeyi, dostu, kardeşi olarak sevilen çok değerli spor adamımız Murat Yağmuroğlu’nun aramızdan ayrılalı tam 5 yıl oldu. Ancak kendisinin spora ve spor camiasına kazandırdıkları ise uzun yıllar unutulamayacaktır. Buradan değerli Murat Yağmuroğlu’nu rahmetle anıyor ve Allah’tan kederli ailesine sabırlar ihsan eylemesini diliyorum. 

Karadenizspor ve Kdz.Ereğli Belediyespor’un 2. Başkanlık görevlerini başarı ile yürüten İş adamı Murat Yağmuroğlu yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak yaşama 22 Nisan 2010 tarihinde veda etmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL