Genel Gündem Tüm Manşetler

YANGIN KORKUTTU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ahırda çıkan yangın mahalle halkına korku dolu anlar yaşattı. İtfaiye ekiplerinin yangına zamanında müdahalesi ile eve sıçramadan söndürülürken, ahırdaki hayvanlar duvar kırılarak kurtarıldı. Yangın Ereğli’ ye bağlı..

YANGIN KORKUTTU

Basliksiz_3_jpg18_10_2014_15_38_59881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ahırda çıkan yangın mahalle halkına korku dolu anlar yaşattı. İtfaiye ekiplerinin yangına zamanında müdahalesi ile eve sıçramadan söndürülürken, ahırdaki hayvanlar duvar kırılarak kurtarıldı.

Yangın Ereğli’ ye bağlı Hamzafakıllı mahallesinde Tekin Çimen’ e ait ahırda meydana geldi. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangını mahalle halkı itfaiye ekiplerine haber verdi. Eve de sıçrayan yangında itfaiye ekipleri ilk olarak eve müdahale etti. Daha sonra ahırda ki yangın söndürülerek kontrol altına alındı. Kendisine telefonla haber verilen Tekin Çimen’in oğlu Erkan Çimen mahallelinin de yardımı ile kırdığı ahır duvarından büyükbaş hayvanlarını ahırdan dışarıya çıkardı. Erkan Çimen gazetecilere açıklamasında “Telefonla aradılar ahır yanıyor diye. Hemen geldim ve ahırın duvarını kırarak hayvanları dışarıya çıkarttım. Hasar büyük. Ahır komple yandı” dedi.

Dumana maruz kaldığı için yoğurt yedirilen Erkan Çimen kendisine müdahale için gelen sağlık ekiplerine durumunun iyi olduğunu söylemesi üzerine sağlık ekipleri olay yerinden ayrıldı. İtfaiye ve polis yangınla ilgili inceleme başlattı. Yangının kesin çıkış sebebinin ise yapılacak incelemeden sonra belirleneceği öğrenildi.

AHIRDAKİ HAYVANLAR DUVAR KIRILARAK KURTARILDIAHIRDAKİ HAYVANLAR DUVAR KIRILARAK KURTARILDIAHIRDAKİ HAYVANLAR DUVAR KIRILARAK KURTARILDI
Kaynak : İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL