Genel Gündem Tüm Manşetler

YA SABAH KALKIP GİDECEĞİM

Kdz.Ereğli-Zonguldak karayolu Yeşiltepe mevkisinde bulunan üst geçidin altında bir vatandaşın hareketsiz yattığı ihbarının ardından olay yerine gelen polisler kişinin seyyar boyacılık işi ile uğraşan T.B. olduğunu tespit etti. Uyandırdıkları ve..

YA SABAH KALKIP GİDECEĞİM

polis-diretti-o-reddetti

Kdz.Ereğli-Zonguldak karayolu Yeşiltepe mevkisinde bulunan üst geçidin altında bir vatandaşın hareketsiz yattığı ihbarının ardından olay yerine gelen polisler kişinin seyyar boyacılık işi ile uğraşan T.B. olduğunu tespit etti. Uyandırdıkları ve aşırı alkollü olduğu T.B. polislere zaman zaman zorluk çıkarttı. Uyumak istediğini söylediği polisler, “Kalacak yerin var mı?” sorusuna “Ya sabah kalkıp gideceğim” ile yanıt verdi.

 

Yapılan kimlik sorgulamasında olumsuz bir durum tespit edilmezken polislerin, “Sabaha kadar burada üşürsün, gel seni otele götürelim orada yat” çağrısına T.B., “Ben devletin yerinde yatmam ben dışarıda yatarım, yılanla da yaşarım zaten beni de yılan da soktu. Ben kimseye yük olmak istemiyorum. Siz işinize bakın ben altıma halı serdim, benim halı var battaniyem var üşümem” cevabını verdi.

 

Yaklaşık 20 dakika boyunca polislerin ısrarına olumsuz yanıt veren kişi köprünün altında uyumaya devam etti. 


(Haber: Mustafa Kemal Bektaş)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL