logo

VEKALET ONA VERİLİYOR…

Kdz Ereğli Milli Eğitim Müdürü’nün Tevfik Cengiz Demirci olması bekleniyor.

Uzun süredir vekaleten Şube Müdürü İsmail Aksoy tarafından yürütülen Kdz Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğü görevinin Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’ye verileceği tahmin ediliyor. 

Bilindiği üzere Haziran ayında Ereğli Milli Eğitim Müdür Vekili ve Ereğli Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Aksoy’un görev süresi doluyor. İsmail Aksoy’un Şube Müdürü olarak başka bir göreve verileceği yerine ise Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’nin vekaleten görevlendirileceği eğitim camiası tarafından konuşuluyor.  

Konu ile ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yok. 

Tevfik Cengiz Demirci uzun bir süre Kdz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcılığı görevini yürüttükten sonra geçtiğimiz yıl Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne Okul Müdürü olarak atanmıştı. Alaplı’da henüz 1 yılını yeni tamamlamak üzere olan Demirci okuldaki çalışmaları ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Birçok sivil toplum kuruluşu ve siyasilerin desteklediği bilinen Tevfik Cengiz Demirci’nin bu göreve getirilecek olmasında bulunduğu görevlerdeki başarısının büyük bir etken olduğu düşünülüyor. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx