Genel Gündem Tüm Manşetler

VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde motosikletin çarptığı garson kız yaralandı. Yalı Caddesi’nde Ünsal İslamoğlu’nun (21) kullandığı 67 TU 145 plakalı motosiklet bir kefede garson olarak çalıştığı öğrenilen Serpil Görbil’e (22) araç trafiğine..

VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ

kapali-yolda-garson-kiza-carpti-pob4f

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde motosikletin çarptığı garson kız yaralandı.
Yalı Caddesi’nde Ünsal İslamoğlu’nun (21) kullandığı 67 TU 145 plakalı motosiklet bir kefede garson olarak çalıştığı öğrenilen Serpil Görbil’e (22) araç trafiğine kapalı güzergâhta çarptı.
Kazada yaralanan Görbil’e müdahale etmek üzere gelen 112 Ambulans’ının alana girememesi nedeniyle sağlık ekipleri kaza yerine yürüyerek geldiler. Sağlık ekipleri, olay yerinde ilk müdahalede bulundukları yaralı kızı sedye üzerinde yaklaşık 200 metre taşıyarak koydukları ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Kazasının meydana geldiği kafenin ikinci katında bulunan ve yaşları 6 ila 10 arasında değişen çocuklar, olan biteni korku ile izledi.
Serpil Görbil’in hayati tehlikesinin bulanmadı öğrenildi.

VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ
Bura arada kaza sonrası çok sayıda vatandaş Yalı Caddesi’nin araç trafiğine kapalı olmasına rağmen özellikle motosikletlerin seyir etmelerine tepki gösterdi. İsmini vermek istemeyen bir vatandaş, “buraya tedbir alınmamasını aklım almıyor. Motosikletler buradan sürekli geçiyor.  Bazen çok hızlı bile kullanıyorlar. Yarın daha neler olacak?” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL