Genel Gündem Tüm Manşetler

VAKIFA CANDAN ELİ DEĞDİ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, beraberinde Erdemir Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mücteba Bekcan, Mali Danışman Murat Kayıkçı, Vakıf Müdürü Ahmet Demirsan ile Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanı Mehmet Kilci’yi..

VAKIFA CANDAN ELİ DEĞDİ

vakifa-candan-destegi

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, beraberinde Erdemir Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mücteba Bekcan, Mali Danışman Murat Kayıkçı, Vakıf Müdürü Ahmet Demirsan ile Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanı Mehmet Kilci’yi ziyaret etti. Yaklaşık 9 bine yakın üyeyi ilgilendiren ve bölgenin de yakından takip ettiği Erdemir Vakfı’nın son durumuna ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantının olumlu geçtiği bildirildi.

 Konu hakkında görüşlerini aldığımız Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Erdemir Vakfı Yöneticileri ile daha önce yaptıkları görüşmelerin ardından Gelir İdaresi Başkanından randevu talep ettiklerini ve bu doğrultuda ziyarette bulunduklarını söyledi.

 Candan, “Görüşmeler olumlu geçmiştir. Umut ediyoruz ki her iki taraf için de hayırlı olur. Biz bu anlamda Erdemir Vakfı yöneticilerini bu işin başındakiler ile bir araya getirdik” sözleri ile konuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL