Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

UYSAL’DAN TEŞEKKÜR GELDİ..!

  Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısı yapıldı.   Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda Belediye Başkanı Hüseyin Uysal başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, gündemde yer alan maddeler görüşüldü. Uysal, yaptığı konuşmada, eski..

UYSAL’DAN TEŞEKKÜR GELDİ..!

17164_belediye-mecliiiis 

Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısı yapıldı.   Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda Belediye Başkanı Hüseyin Uysal başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, gündemde yer alan maddeler görüşüldü.

Uysal, yaptığı konuşmada, eski Ereğli Devlet Hastanesi binasının da içerisinde yer aldığı arazinin Bülent Ecevit Üniversitesi’ne (BEÜ) tahsis edilmesine katkı sağlayan AK Parti’nin 24 ve 25. Dönem Zonguldak Milletvekillerine teşekkür etti.

Söz konusu arazinin üniversite tarafından kampüs alanı olarak değerlendirilmesi yönünde karar alındığını belirten Başkan Uysal, “Eğitim konusunda çok önemli adımları birlik ve beraberlik içerisinde attık. Eski Ereğli Devlet Hastanesinin binasının da içerisinde yer aldığı alanı üniversitemiz kampüs alanı olarak değerlendirecek. Bu konuda katkı sağlayan başta önceki dönem Milletvekilimiz Prof.Dr.Ercan Candan olmak üzere Meclis Başkanı Köksal Toptan, Özcan Ulupınar, yeni dönemde Milletvekillerimiz Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu’na şükranlarımı sunuyorum, tebrik ediyorum” dedi. Başkan Uysal, ilçede eğitim konusunda yakalanan birlik ve beraberliğin diğer konularda da sağlanarak çözüme kavuşturulması temennisinde bulundu, 1 Eylül tarihi itibariyle ev sezonunun kalktığını yeni dönemin bereketli ve hayırlı geçmesini temenni etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL