Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL’DAN MİLLETİN ADAMINA BAĞIŞ

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal, Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan adına seçim kampanyası için açılan hesaba bin TL bağışta bulundu. Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a,..

UYSAL’DAN MİLLETİN ADAMINA BAĞIŞ

uysal_bagis_jpg01_08_2014_16_09_24881446

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal, Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan adına seçim kampanyası için açılan hesaba bin TL bağışta bulundu.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a, seçim çalışmalarında kullanılmak üzere bağış ve yardımda bulunmak isteyenlerin nakdi yardımlarını gerçekleştirmeleri için Ziraat Bankasında açılan hesaba Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, bağışta bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Ziraat Bankası Kdz.Ereğli Merkez Şubesine giden Uysal, buradaki hesaba 1.000 TL yatırdı.
“Sayın Başbakanımız milletin adamı olarak 10 Ağustos’ta sandık başına gidecek. Milletin adamı olan Recep Tayyip Erdoğan’a bende Kdz. Ereğli Belediye Başkanı olarak, katkı vermek istedim.” diyen Uysal, 
“10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanı seçiminde halkımız iradesini sandıkta ortaya koyacaktır. İnancım odur ki, milletimiz bu seçimde de, Başbakanımızı yalnız bırakmayarak desteklerini esirgemeyecektir. Kdz. Ereğli’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde de en yüksek oy oranıyla Başbakanımızın yanında olacağına ve Türkiye’ye örnek bir ilçe olduğunu yeniden göstereceğine inanıyorum. “ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL