Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL’DAN MESAJ; “GAZİ MUSTAFA KEMAL HEPİMİZİN ORTAK DEĞERİ”

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Çilek şenlikleri kapsamında BEÜ Devlet Konservatuarlarının Türk Halk Müziği konserinde halka seslendi. Başkan Uysal; “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk belli bir grubun değil, hepimizin..

UYSAL’DAN MESAJ; “GAZİ MUSTAFA KEMAL HEPİMİZİN ORTAK DEĞERİ”

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Çilek şenlikleri kapsamında BEÜ Devlet Konservatuarlarının Türk Halk Müziği konserinde halka seslendi. Başkan Uysal; “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk belli bir grubun değil, hepimizin ortak değeri. 80 milyonun ortak değeri” dedi.

Kdz.Ereğli Belediyesinin düzenlediği Osmanlı Çileği Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kutlamaları kapsamında BEÜ Devlet Konservatuarları Amfi Tiyatroda Türk Halk Müziği Konseri verdi.

Konseri, Kdz.Ereğli halkıyla birlikte izleyen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, burada bir konuşma yaparak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramını kutladı.

Başkan Uysal; “Bizler, ülkemiz ve Cumhuriyetimiz için çok önemli bir gün. 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Yalnız şunu bilmenizi istiyorum. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk belli bir grubun değil, hepimizin ortak değeri. 80 milyonun ortak değeri. O zümrenin, bu zümrenin, o şahsın, bu şahsın o kitlenin değil, Cumhuriyetimizin varisi ve kurucusu hepimizin ortak değeri bunu herkes kabul etsin ve bur da ayrıcalık yapılmasın. Biz Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi, dün olduğu gibi bugünde, yarında bir olacağız, beraber olacağız, kardeş olacağız” dedi.

İlgiyle takip edilen konserin ardından Başkan Uysal, BEÜ Devlet Konservatuarı ekibini kutlayarak çiçek takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL