Genel Siyaset Tüm Manşetler

UYSAL’A İŞÇİ DESTEĞİ

Ak Parti’nin ‘Uysal Gücü’, adaylığın açıklanmasından bu yana hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Ereğli’deki her vatandaşın elini sıkmayı ve kendini anlatmayı amaç edinen Ak Parti adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, ekibiyle birlikte..

UYSAL’A İŞÇİ DESTEĞİ

7913_uysaldsc-0013-2014-02-09-223843

Ak Parti’nin ‘Uysal Gücü’, adaylığın açıklanmasından bu yana hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

Ereğli’deki her vatandaşın elini sıkmayı ve kendini anlatmayı amaç edinen Ak Parti adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, ekibiyle birlikte çıktığı sahil gezisinde gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanıyor..
Sahilde spor yapan vatandaşlardan, piknik yapan ailelere kadar her kesimin sempatiyle yaklaştığıUysal, seçimlerin favori adayı olarak görünüyor!..
ERDEMİR İŞÇİSİNDEN, UYSAL’A DEV DESTEK!..
Sahil bandı gezisi sırasında Ak Parti adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’a yaklaşık 25 kişilik ERDEMİR çalışanı eşlik etti. Sahil sonuna kadar Uysal’a destek verme amaçlıyla yanında bulunan grup, gezi sonuna kadar Uysal’ın yanında yürüdü!..
  
VATANDAŞ: “DEĞİŞİM ŞART!.”
  
Sahil gezisi sırasında yanına gelen yaklaşık 20 kişilik bir grupla bir süre sohbet eden vatandaşlar  
Uysal’ın dediği gibi artık Ereğli’de ‘değişimin şart’ olduğunun altını çizerek; Uysal’a destek verdiklerinin altını çizdi.  
 
UYSAL, BOZHANE’DE..
Posbıyık tarafından yaklaşık 2 sene önce yıkılan ve yüzlerce kişinin ekmeğinden olduğu balıkçı lokantalarını ziyaret eden Uysal, geçtiğimiz haftalarda altyapı sorunundan dolayı lokantalarını su basan esnafla konuştu.. Balıkçı esnafının  şikayetlerini dinleyen Uysal, “Dişinizi biraz daha sıkın. 1 Nisan’da her şey normale dönecek”, diyerek; geleceğinden umutsuz balıkçı esnafına moral verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL