Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

UYSAL DEĞERLENDİRMEDE BULUNDU

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını Belediye Meclis üyeleri ile birlikte  makamında takip eden Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, seçim sonuçlarına ilişkin  değerlendirmede bulundu. Uysal’ın seçim sonuçlarına ilişkin açıklaması şöyle:   Bugün; Ülkemizdeki..

UYSAL DEĞERLENDİRMEDE BULUNDU

DSC_0441

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını Belediye Meclis üyeleri ile birlikte  makamında takip eden Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, seçim sonuçlarına ilişkin  değerlendirmede bulundu.

Uysal’ın seçim sonuçlarına ilişkin açıklaması şöyle:

 

Bugün; Ülkemizdeki istikrar ve güven ortamının sürmesi için,  Başbakanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesi gerekiyordu.

 

Ne mutlu bize ki;  halkın iradesi de sandığa bu yönde yansıdı.

 

Sayın Başbakanımızın öncülüğünde halka hizmet adına, başta Sayın Milletvekilimiz Prof.Dr. Ercan Candan olmak üzere,  Belediye Meclis Üyelerimiz ve teşkilatımızla birlikte çıktığımız bu güzel yolculukta, mutlu sona ulaşmanın verdiği gururu Ereğli halkı ile birlikte paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

 

Önce İstanbul, sonra Türkiye ve Dünya’nın tanıdığı Sayın Başbakanımız, artık halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanıdır.

 

Özellikle belirtmek isterim ki;

 

30 Mart yerel seçimlerini kazandığımızdan bu yana, ben ve tüm çalışma arkadaşlarımın omuzlarında önemli bir sorumluluk vardı.

 

Şimdi bu sorumluluk daha da arttı.

 

Seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyor, Ereğli halkına destekleri için, en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.                                       

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL