Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL, AK PARTİ AİLESİ VE YETİMLERİ AĞIRLADI..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti’nin kuruluşundan bu güne görev almış yöneticileri, belediye başkan adaylarını, ilçe başkanları dahil AK Parti ailesini ve yetimleri iftar sofrasında ağırladı. Kdz.Ereğli Belediyesinin düzenlediği..

UYSAL, AK PARTİ AİLESİ VE YETİMLERİ AĞIRLADI..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti’nin kuruluşundan bu güne görev almış yöneticileri, belediye başkan adaylarını, ilçe başkanları dahil AK Parti ailesini ve yetimleri iftar sofrasında ağırladı.

Kdz.Ereğli Belediyesinin düzenlediği halk iftarları, Yaşlılar ve Gençler evinde yoğun katılımla sürüyor.

İlçenin 31 mahallesinden gelen vatandaşlar ve her akşam davetli olan çeşitli STK ve meslek grupları ile sürdürülen iftar programı kapsamında, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bu kez de AK Parti’nin kuruluşundan bugüne görev almış yöneticileri, belediye başkan adaylarını, önceki dönem ilçe başkanları dahil AK Parti ailesi ile ilçedeki yetimleri ve vatandaşları iftar sofrasında ağırladı.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE..”

Başkan Hüseyin Uysal, “Tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri ve hayır hasenatlarınızı rabbim kabul eylesin” diyerek başladığı konuşmasında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayında, iftar soframız paylaştıkça bereketleniyor..Bu akşam da kuruluşundan bugüne görev almış, yöneticilik yapmış, Belediye Başkan adayı olmuş, partimiz için emek vermiş ilçe başkanlarımız dahil AK Parti ailesi, yetimlerimiz ve siz değerli halkımızla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Katılımlarınız için çok teşekkür ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramına da ulaşmayı diliyorum” dedi.

Belediye hocaları tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve edilen duaların ardından birlikte iftar açıldı.

İftara AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Ali Kemal Karaca, AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Muhammet Köse, önceki dönem ilçe başkanları Mustafa Demiray, Erol Şahin ve Adem Öztürk, AK Parti 2009 yılı Belediye Başkan Adayı Yüksel Balcı, MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim Sezer, partinin kuruluşundan bugüne görev almış eski ve yeni yöneticiler, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz ve yönetimi, Kadın Kolları, Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago, Ayhan Atay, Atilla Bulak, bazı belediye meclis üyeleri, yetimler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL