Genel Gündem Tüm Manşetler

ÜSTÜN NESİL KOLEJİ ŞEHİT ANNESİNİ YILIN ANNESİ SEÇTİ..

Üstün Nesil’den şehit annesini anlamlı JEST… Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Üstün Nesil Koleji  öğretmenleri Gizem Sert Hasçelik ve Güler Yıldızhan vatani görevi için gittiği Kayseri’ de hain saldırıda şehit düşen Şehit..

ÜSTÜN NESİL KOLEJİ ŞEHİT ANNESİNİ YILIN ANNESİ SEÇTİ..

Üstün Nesil’den şehit annesini anlamlı JEST…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Üstün Nesil Koleji  öğretmenleri Gizem Sert Hasçelik ve Güler Yıldızhan vatani görevi için gittiği Kayseri’ de hain saldırıda şehit düşen Şehit er Kenan Döngel’in annesi Şehime döngel’i ziyaret etti. Kolej yöneticileri ‘YILIN ANNESİ’ seçtikleri Şehime Döngel’ e çiçek vererek anneler gününü kutladılar.

Ereğli ilçesinde yaşayan Kenan döngel, vatani görevini yapmak için gittiği Kayseri’ de çarşı iznine çıktığı sırada bölücü terör örgütünün hain saldırısında şehit düşmüştü. Ereğli’ de eğitim öğretime başlayacak olan Üstün Nesil Koleji yöneticileri Gizem Sart Hasçelik ve Güler Yıldızhan, şehit annesi Şehime Döngel’i evinde ziyaret ederek takdim ettikleri çiçekle anneler günnü kutladı. Ziyarette konuşan Gizem Sart Hasçelik “Şehit abnnesi olmak her anneye nasip olmaz. Acınız büyük. Ancak şehitlik mertebesi de ulaşılması zor bir mertebe. Bir annenin evladını kaybetmesi çok zor bir durum. Bizler Üstün Nesil Koleji olarak siz değerli büyüğümüzü ‘YILIN ANNESİ’ seçtik. Her zaman da yanınızdayız” dedi.

Şehit Kenan Döngel’in annesi de kendilerini ziyarete gelen Gizem Sart Hasçelik ve Güler Yıldızhan’ a teşekkür etti. Önümüzdeki dönem eğitim öğretime başlayacak olan Üstün Nesil Koleji’nin bu jesti kamuoyu tarafından da takdirle karşılandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL