Genel Gündem Tüm Manşetler

ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, “Bir yerlerden vergi toplanacak ki, diğer taraftan yatırımlar olsun. Yatırımların başladığı yer, verginin tahsil edildiği yerdedir” dedi. Çakır, beraberinde İl Genel..

ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, “Bir yerlerden vergi toplanacak ki, diğer taraftan yatırımlar olsun. Yatırımların başladığı yer, verginin tahsil edildiği yerdedir” dedi.

Çakır, beraberinde İl Genel Meclisi Üyeleri, partisinin gençlik ve kadın kolları yöneticileri ile Vergi Haftası dolayısıyla Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce’ye ziyarette bulundu.

Çakır, ziyarette yaptığı konuşmada, Vergi Haftası dolayısıyla Vergi Dairesi’ne ziyarette bulunup, partisinin gençlik kolları ve kadın kollarıyla birlikte haftalarını kutlamak istediklerini belirterek şunları söyledi:

“Ülkemizin yapılan bütün yatırımları sizlerin üstün gayretleriyle toplanan vergileriyle yapılıyor. Bundan dolayı vergi dairelerini ve vergi haftalarını bir kat daha önemsiyoruz. Bütün bu yatırımlarda sizlerin emeği, eseri var.  Bir yerlerden vergi toplanacak ki diğer taraftan yatırımlar olsun. Yatırımların başladığı yer, verginin tahsil edildiği yerdedir. Bundan dolayı sizleri kutluyoruz, ekibinizi kutluyoruz, vergi haftasında bir kez daha sizlere başarılar diliyoruz.”

GÖVCE: “ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Kdz Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce de ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, her yıl şubat ayının son haftasında kutlanan, Türkiye’de 28.’si gerçekleştirilen Vergi Haftası’nın startını sabah saatlerinde Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak verdiklerini söyledi.

Gövce, “. Bu haftanın amacı, ülkemiz genelinde vergi bilincinin oluşturulması, vergi bilincine yönelik, ülkedeki birçok yapılan hizmetlerin temeli vergidir. Bu vergi hizmetine karşılık bizler de üstümüze düşen iyapmaya çalışıyoruz.  Bu vesileyle bugün buraya gelmiş olmanızdan ötürü teşekkür ederim. Vergi bilincinin oluşturulması için yapmış olduğunuz katkılardan ve vergi dairesi personeline gösterdiğiniz yakın ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vergi Dairesi Müdürü Gövce, AK Parti İlçe Başkanı Çakır ve partililer bir süre güncel konularda görüş alışverişinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL