Genel Siyaset Tüm Manşetler

ÜNAL DEMİRTAŞ’I YAZDI..!

Pazar günü mavi organizasyonda CHP ye katılanlara rozet takıldı. Salonda büyük bir coşku vardı. Özellikle gençlerin katılımı büyüktü. Gözler Belediye Meclis Üyeleri ve Milletvekili Aday Adaylarını aradı. Belediye Meclis Üyesi..

ÜNAL DEMİRTAŞ’I YAZDI..!

ALİ ÜNLÜ ÜNAL DEMİRTAŞ (2)

Pazar günü mavi organizasyonda CHP ye katılanlara rozet takıldı. Salonda büyük bir coşku vardı. Özellikle gençlerin katılımı büyüktü. Gözler Belediye Meclis Üyeleri ve Milletvekili Aday Adaylarını aradı. Belediye Meclis Üyesi olarak bir tek Osman YAVUZ vardı. Milletvekili Aday Adayları arasında ise ÜNAL DEMİRTAŞ’a büyük destek veren kendi deyimiyle yoldaş dediği Adil ATEŞ ve Suat ÖNDAR vardı. Bir de İstanbul’dan gelen Eski Devlet Bakanımız ve Milletvekili Aday Adayı Sayın Önal ALPAGO vardı. Ama gözler Eski Belediye Başkanı ve Kontenjan Aday Adayı Sayın Halil POSBIYIK ve Yaşar BALCI’yı aradı. Ben göremedim. Ereğli ve Alaplı yıllar sonra bir vekil adayını seçilebileceği sıralamaya koyan CHP’yi daha çok sahiplenip adayın etrafında bütünleşip birleşmek gerekirken CHP’ye has küskünlük virüsü maalesef tekrardan baş gösteriyor. Lafta destekleyenler eylemde maalesef yoklar. AKP kan kaybederken listesiyle Zonguldak ve Ereğli’de çığ gibi tepki alırken, yolsuzluk iddialarıyla boğuşurken , paralel ile çatışırken CHP böyle mi olmalıydı ?

İ.AKIN KATI SALONA BÜYÜK COŞKU VERDİ

    Salonun sessizliğini eski Belediye Meclis Üyesi ve Akınspor Eski Kulüp Başkanı Akın KATI yaptığı coşkulu konuşmayla partiye yıllarca hizmet edenlerden ve gençlerden büyük alkış aldı. Özellikle maçın sıfır sıfır başlayacağı iki artı ikileri hesaplamayalım. Sıfır varmış gibi çalışalım ama beşini alalım demesi ve herkesin taşını elini değil gövdesi sokması gerektiğini, küskünlüklerin ve ayrışmanın değil, birlik ve beraberlik içinde olunup başarının anca böyle yakalanabileceğini belirten KATI Ünal DEMİRTAŞ için adam gibi adamdır, kötü gün dostudur, onun heyecanı beni yeniden siyaset sahnesine çekti. Ben ve arkadaşlarım CHP ve Ünal DEMİRTAŞ için elimizden ne geliyorsa yapacağız demesi herkes tarafından beğenilen ve özenilen bir konuşmaydı. Artık siyaset genç, coşkulu, yeni yüzleri arıyor. Akın KATI’yı Ereğli özlemişti. Sayın Ünal DEMİRTAŞ tekrar onu siyasete kazandırdı. Yine partiye yeni katılan Demokrat Parti Eski İlçe Başkanı Eli KURT’da köylerdeki ağırlığıyla CHP’nin büyük bir eksikliğini gidereceği umudunu verdi.

      Sözün özü Sayın Ünal DEMİRTAŞ sıcaklığını, samimiyetini ve birleştiriciliğini her geçen gün CHP’ye artı olarak dönüyor. İnsanlara tepeden  bakmayan yüksek perdeden konuşmayan , egosu olmayan bir siyasetçi tipi çiziyor. CHP tabanına düşen görev ise ufak tefek kırgınlıkları küskünlükleri rafa kaldırıp Ünal beyin etrafında birleşip. Önce Ereğli ve Alaplı da sonrada Zonguldak da tarihi bir oy alıp. Vekilimizi Ankara’ya güçlü göndermektir. Bu fırsat tarihi bir fırsattır. Gün ayrışma günü değildir. Gün birleşme günüdür. Gelin canlar bir olalım CHP’yi iktidar Ünal DEMİRTAŞ’ı bakan yapalım. Ereğli ve Alaplı bunu çoktan hak ediyor.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL