Spor

‘ULUPINAR DERHAL ÖZÜR DİLEMELİDİR’

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki, Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği’nce, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ın kınandığı bildirildi. Dernek yönetiminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ulupınar’ın, Ankara’ya davet ettiği Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve..

‘ULUPINAR DERHAL ÖZÜR DİLEMELİDİR’

kdz ereğli fenerbahçeliler derneği

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki, Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği’nce, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ın kınandığı bildirildi.

Dernek yönetiminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ulupınar’ın, Ankara’ya davet ettiği Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki Meclis üyelerine yönelik tavrının üzüntüsünü yaşadıkları belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

Son günlerde Ereğli’de gündemi meşgul eden bir partiden seçilmiş bir milletvekili, yine aday olup her görüşten vatandaşın oyunu alıp seçilen Belediye Başkanının ve Belediye Meclis Üyelerini makamından kovduğunu, daha da ileri giderek HDP ‘ye yönlendirmesini öğrenmenin derin üzüntüsü  içerisindeyiz. Efsane Başkanımızın (Aziz Yıldırım) hayat felsefesi ‘haksızlığa diren, adaletin yanında oldur’. Bizde bu yüzden siyasetin dışında olsak da kentimizin siyaset dışı birlikteliği ile seçilmiş Belediye Başkanımıza ve Meclis üyelerimize yaptığı çirkin davranışı nedeniyle şiddetle kınıyor, Milletin vekili Özcan Ulupınar’ı, Ereğli halkından ‘derhal’ özür dilemesini istiyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL