logo

ÜÇ AYLIK KİRAYI PEŞİN ÖDEDİM…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde yaşayan Hamza Kocaman (19) oturduğu kiralık evin ev sahibi tarafından camlarının kırıldığını iddia etti.

Alınan bilgiye göre olay, saat 02.10 sıralarında Ereğli ilçesi Bağlık Mahallesi Lise Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Hamza Kocaman isimli şahıs eve geldiğinde evin camlarının kırıldığını fark ederek durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler evde inceleme başlattı. Kiracı olarak evde oturan Hamza Kocaman, camları ev sahibi tarafından kırıldığını ileri sürdü. Polis incelemesinin ardından kiracı Hamza Kocaman’ı ifadesini almak üzere polis merkezine görürdü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

ÜÇ AYLIK KİRAYI PEŞİN ÖDEDİM

Ev sahibi ile aramızda bir husumet olmadığını üç aylık kirasını peşin verdiğini ifade eden Hamza Kocaman; “Arkadaşımın babası kaza yapmıştı. Hastaneye ziyarete gidip geldikten sonra bu manzara ile karşılaştım. Üç aylık kirayı peşin ödedim. Kendisi ile bir husumetim yoktu. Çevredeki görgü tanıkları camları kıranın ev sahibi olduğunu ileri sürdüler” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx