Genel

Tuzcuoğlu Nakliyat

Tuzcuoğlu Nakliyat ve evden eve taşıma yapan firma için hem evini taşıyanlar için önemli bir hizmettir. Evinize veya ofisinize gelen eksper eşyaların değer durumunu belirler. Kırılacak eşyalarla ilgili notlar alır..

Tuzcuoğlu Nakliyat

Tuzcuoğlu Nakliyat ve evden eve taşıma yapan firma için hem evini taşıyanlar için önemli bir hizmettir. Evinize veya ofisinize gelen eksper eşyaların değer durumunu belirler. Kırılacak eşyalarla ilgili notlar alır ve sorunlu eşyaları etiketler. Tuzcuoğlu Nakliyat sonrası bir evden eve nakliyat firması sizin için çok daha uygun bir fiyat çıkarabilir. Bu fiyat herkese verilen genel fiyat yerine sizin evinize ve taşınma kriterlerinize özel bir fiyat olacaktır.

mustafaerbil@tuzcuogluholding.com.trTuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat ev eşyaları değerlendirme ve fiyatlandırma konusunda uzman isimlerdir. Eğer istenirse Bursa evden eve nakliyatta bir eksper görevlendirmektedir. Ancak eğer müşteri eşyalarını taşınma işlemi başlamadan önce paketlemişse firma yetkilisinin incelemesi de yeterli olabilmektedir. Ancak değerli ürünleri çok olan taşınmacılar için eksper önerilmektedir. Eksperler sigorta konusunda da tam manasıyla bir doldurma yapabilirler. Tuzcuoğlu Nakliyat ancak son zamanlarda çoğu firmanın eksper adı altında bir firma elemanını göndererek ürünleri değerinin çok altında fiyatlarla yazdığı ve müşterileri kandırdığı da bilinmektedir. Bu nedenle eksper konusunda dikkatli olmak ve gelen kişiyi iyi incelemek gerekir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL