Genel Gündem Tüm Manşetler

TÜRKMEN, ‘BAŞARI ABİDESİNİ’ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen beraberindeki heyet ile Alaplı İtfaiye müdürü Sinan Taşkın’ı ziyaret etti. Alaplı Belediye İtfaiye müdürü Sinan Taşkın, ziyarette Türkmen’e babası Pazarcılar odası başkanı Fehmi Taşkın..

TÜRKMEN, ‘BAŞARI ABİDESİNİ’ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen beraberindeki heyet ile Alaplı İtfaiye müdürü Sinan Taşkın’ı ziyaret etti. Alaplı Belediye İtfaiye müdürü Sinan Taşkın, ziyarette Türkmen’e babası Pazarcılar odası başkanı Fehmi Taşkın ile birlikte yaptıkları Polat Türkmen portresini de Türkmen’ e hediye etti. 

24 Haziran seçimlerinin ardından Zonguldak’tan Ak Parti Milletvekili olarak meclise gitmeye hak kazanan Polat Türkmen, Alaplı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ziyarette Polat Türkmen’e Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ak Parti Alaplı İlçe başkanı Mustafa Yavuz, beraberindeki partililer ve Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak’da eşlik etti. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in hemşerisi ve köylüsü olan Ereğli Pazarcılar odası başkanı Fehmi Taşkın ve Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın, Türkmen’e kendisine ait portre hediye etti.

Türkmen ziyarette yaptığı konuşmasında “Alaplı Belediye İtfaiye müdürü Sinan Kardeşimizin çalışmalarını yakından biliyor ve takip ediyorum. Babası sevgili Fehmi Taşkın ile kendi elleriyle yaptıkları portremi bana hediye ettiler. Bundan da son derece mutluluk duydum. Her zaman bu iki güzel insanın yanında olacağımı belirtmek istiyorum” dedi.

Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın’da ziyaretten dolayı son derece mutlu olduğunu ve onur duyduğunu dile getirdi. Ziyaret yapılan sohbetin arından sona erdi.

TAŞKIN EREĞLİ’YE İSTENİYOR

Bilindiği üzere İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde eğitmenlik görevlerinde bulunduğu gibi  akademisyenlik unvanı da bulunan Sinan Taşkın bir çok belediye tarafından talep edilen isimler arasında yer alıyor.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in köylüsü olan Sinan Taşkın’ın Ereğli Belediyesi’ne alınarak hizmet anlamında kendisinden faydalanılmak isteniyor. Alaplı İtfaiye Müdürlüğü görevinde bulunan Sinan Taşkın’ın Kdz Ereğli Belediyesi’nde olası bir görevlendirme durumunda ise yakın çevresine ‘ben Ereğli’de doğdum, büyüdüm. Ben Ereğli çocuğuyum. Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etme aşkı herkeste olduğu gibi bende de mevcuttur. Takdir büyüklerimizindir’ dediği belirtiliyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL