Genel Gündem Tüm Manşetler

TÜRK METAL YÜRÜYÜŞ YAPACAK..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi”de kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir) yetkili Türk Metal Sendikası tarafından, “Teröre Lanet Yürüyüşü” gerçekleştirileceği bildirildi. Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan, yaptığı duyuruda, ülkede artış..

TÜRK METAL YÜRÜYÜŞ YAPACAK..!

yuruyecekler-ypked

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi”de kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir) yetkili Türk Metal Sendikası tarafından, “Teröre Lanet Yürüyüşü” gerçekleştirileceği bildirildi.
Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan, yaptığı duyuruda, ülkede artış gösteren terör olaylarının Türk Metal camiasında ayrı üzüntü ile birlikte tepkilerin de artmasına neden olduğunu belirtti.
Türk Metal’in, ülkede birlik ve bütünlüğü ön planda tuttuğunu, karşı görüş ve düşüncelere de her zaman tepki gösterdiğini anlatan Ercan, şunları kaydetti:
“Bu doğrultudan hareketle; son aylarda artış gösteren ve çok sayıda asker, güvenlik görevlisi ile sivillerin şehit edilmesine neden olan teröre karşı tepkimizi bir kez daha ortaya koyacağız.
Sendikamız öncülüğünde, Erdemir çalışanları olarak “teröre tepki” yürüyüşümüzü, 28 Ağustos’ta (yarın) gerçekleştireceğiz.
Katılanların ellerinde sadece Türk Bayrağı’nın bulunacağı, bunun dışında her hangi bir siyasi parti, sivil toplum kuruluş flaması ile sendikamızca belirlenenlerden hariç pankart ve dövizlerin açılmayacağı yürüyüşümüzü, saat 17.00’de Erdemir Ana Kapı önünden başlatacağız.
Halkımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza duyurulur.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL