Spor Tüm Manşetler

TUĞBA VE ABDÜSSAMED İLK ADIMI ATTI…

Abdüssamed Demirci ve Tuğba Kocaman çifti evlilik yolunda ilk adımlarını attılar. Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ve Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’nin çocukları nişanlandı. Kocaman ve..

TUĞBA VE ABDÜSSAMED İLK ADIMI ATTI…

Abdüssamed Demirci ve Tuğba Kocaman çifti evlilik yolunda ilk adımlarını attılar.

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ve Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’nin çocukları nişanlandı.

Kocaman ve Demirci ailesinin nişan merasimi aile içi sade bir törenle gerçekleştirildi.

Zonguldak Ereğli Spor Kulüp Başkanı Uğur Kocaman’ın kızı ve Gazeteci Kaan Kocaman’ın yeğeni olan Tuğba Kocaman ve Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Genel Kaptanı ve Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’nin oğlu Abdüssamed Demirci’nin gerçekleşen törende mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ‘gençlerimiz birbirlerini sevmişler. Gayet medeni bir şekilde bu duygularını bize açtılar. Tanıdığımız bildiğimiz bir aile olması bu yola girmemizi kolaylaştırdı. Kocaman ve Demirci ailesi olarak çocuklarımızın mutluluklarını ölümsüzleştirme kararlarına saygı duyarak bu nişanı gerçekleştirdik. Allah mutluluklarını daim kılsın’ dedi.

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Genel Kaptanı ve Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci ise ‘iki büyük ailenin gençlerimiz sayesinde bir araya gelecek olması mutluluk verici diyebilirim. Çocuklarımızın mutlulukları bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Allah utandırmasın’ dedi.

Damadın Osmaniye ilindeki Teyzesi ise ailesi ile beraber nişan merasimine Whatsaapp üzerinden canlı bağlanarak gençlerin mutluluklarına eşlik ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL