Spor

TÜFAD İFTAR VERİYOR

TÜFAD Zonguldak Şubesi bu sene bir ilki gerçekleştirecek.Perşembe günü Zonguldak, Cuma günü Ereğli, Pazartesi günü Bartın, Salı günü ise Karabük olmak üzere ayrı ayrı  4 bölgede  bulunan antrenörlere iftar yemeği..

TÜFAD İFTAR VERİYOR

Antrenorler_Iftar_yapacak-AHmet_Birdal

TÜFAD Zonguldak Şubesi bu sene bir ilki gerçekleştirecek.
Perşembe günü Zonguldak, Cuma günü Ereğli, Pazartesi günü Bartın, Salı günü ise Karabük olmak üzere ayrı ayrı  4 bölgede  bulunan antrenörlere iftar yemeği verecek.


Türkiye Futbol  Antrenörleri Derneği Zonguldak Şubesi (TÜFAD) tarafından  derneğe üye antrenörlere  iftar yemeği verilecek. Merkez,  Çaycuma, Devrek, Kozlu, Kilimli, Filyos, Saltukova bölgesindeki Antrenörler TÜFAD tarafından Perşembe günü verilecek iftar yemeğinde bir araya gelecekler.Ereğli ilçesi ve beldelerindeki antrenörlere ise Cuma günü Ereğli’de bir iftar yemeği verilecek. Antrenörlerin  ulaşım sorunu yaşamaları için   Merkez, Ereğli ilçesi, Bartın ve Karabük illerinde  ayrı ayrı iftar programları düzenlenecek. Konu hakkında açıklama yapan  TÜFAD Zonguldak Şubesi Ahmet Birdal, şu bilgileri verdi;” Genel Merkezimizle yaptığımız bir görüşme sonrasında Zonguldak  genelinde bize bağlı olan Antrenör arkadaşlarımıza iftar yemeği vermeyi  kararlaştırdık. Genel Başkanımız İsmail Dilber’de antrenörlerin kaynaşması adına bunu uygun gördü. Perşembe günü Merkez’de bir iftar yemeği vereceğiz. Bu iftara Ereğli hariç Merkez, ilçe ve beldelerimizdeki üye arkadaşlarımız katılacak. Ulaşım sorunu yaşamamak için Cuma günü Ereğli’de bir iftarımız olacak. Buna da Ereğli ve beldelerinde yaşayan arkadaşlarımız katılacak. Biliyorsunuz Bartın ve Karabük illeri de bize bağlı. Yani Karabük ve Bartın’daki arkadaşımız buraya gelmek için sıkıntı yaşamayacak.Biz oraya gireceğiz. Oradaki arkadaşlarımızın buraya gelip gitmeleri zor olacağı için 21 Temmuz’da Bartın’da olacağız ve Bartın’daki  antrenör arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz. 22 Temmuz Salı günü ise Karabük’e gideceğiz. Karabük’teki  antrenörle  iftarda buluşacağız. Bu  organizasyonları tamamen TÜFAD olarak biz yapıyoruz. Zonguldak, Ereğli , Bartın ve Karabük olmak üzere 4 ayrı bölgede iftarımız olacak. Bu yörelerdeki  antrenör arkadaşlarımızı iftar yemeğine bekliyoruz. Şu an 493 üyemiz var. Kendilerine Derneğimiz tarafından da haber verilecektir. Amacımız  antrenör arkadaşlarımız arasındaki birlik beraberliği arttırmak, birbirleri ile tanışmalarına ve kaynaşmalarına vesile olmak ve yeni sezon öncesi bir değerlendirme yaparak  sorunlarını dinlemektir. Ben bu bölgelerde yaşayan arkadaşlarımızı iftar yemeklerine  katılmaya davet ediyorum” dedi
Haber: Ercan Aygün

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL