Eğitim Genel Gündem Tüm Manşetler

TOPLUMA HİZMET UYGULAMASI

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Kdz.Ereğli Eğitim Fakültesi öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi kapsamında fakülte binasına ilk yardım odası kazandırdı.   Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan okul öğrencisi Buket Dağcı şunları..

TOPLUMA HİZMET UYGULAMASI
eksikligi-ogrenciler-giderdi

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Kdz.Ereğli Eğitim Fakültesi öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi kapsamında fakülte binasına ilk yardım odası kazandırdı.

 

Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan okul öğrencisi Buket Dağcı şunları söyledi:

 

“Zihin Engelliler Öğretmenliği 3. sınıf 1. öğretim öğrencileriyiz. Fakültemizde meydana gelen düşme, bayılma, yaralanma gibi durumlarda sağlık ekipleri gelene kadar ilk müdahalenin yapılacağı bir ortam yoktu. Bizde bu eksikliği Dekanımız Prof. Dr. Ali Azar ile birlikte fark ettik. Fakültemize ilkyardım odası açmaya karar verdik. Malzemeleri kendi imkanlarımızla, yardımseverlerle temin ettik. İlkyardım odamızı oluşturduk ve kullanıma açtık. Fakültemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Yardım eden herkese çok teşekkür ederiz”

 

Projenin danışmanlığını Prof.Dr.Ali Azar yürütürken proje ekibinde ise Adem Aşıkoğlu, Ahmet Etli, Ayşegül Polat, Birgül Aydın, Buket Dağcı, Kürşat Ataş, Harun Başol, Okan Ceylan ve Ömer Kara bulunuyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL