Spor

TEŞEKKÜR ETTİLER..!

2015-2016 futbol sezonunda TÜFAD tarafından düzenlenen antrenör kursuna Merhum Antrenör Zeki Erkez’in ismi verildi. Zonguldak TÜFAD Şubesi tarafından düzenlenen C Lisans Antrenör Kurusunun isminin ‘Zeki Erkez C Lisans Antrenör Kurusu’..

TEŞEKKÜR ETTİLER..!

AKINSPOR TEŞEKKÜR

2015-2016 futbol sezonunda TÜFAD tarafından düzenlenen antrenör kursuna Merhum Antrenör Zeki Erkez’in ismi verildi.

Zonguldak TÜFAD Şubesi tarafından düzenlenen C Lisans Antrenör Kurusunun isminin ‘Zeki Erkez C Lisans Antrenör Kurusu’ olarak adlandırılması Akınspor camiası ve Kdz. Ereğli spor kamuoyunca takdir ile karşılandı.

Zonguldak TÜFAD Şubesinin bu davranışı karşısında mutlu olan Akınspor yazılı bir açıklama yaparak TÜFAD’a teşekkür etti.

Konu ile ilgili olarak Akınspor Başkanı Reşat Pala’nın yazılı açıklaması şu şekilde;

‘Türkiye Futbol Federasyonu  (TFF)  ile  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD)  Zonguldak Şubesinin işbirliği ile Zonguldak’ta  TFF Grassroots C Antrenör Lisansı  kursuna Merhum Hocamız Antrenör  ZEKİ ERKEZ’in isminin verilmesi Akın Spor Kulübü, Talebeleri, Kdz. Ereğli Spor severleri ve halkı adına büyük onur ve gurur duyduğumuzu bildiririz.

 

Kdz. Ereğli’nin bir çok kulübünde yıllarca futbol oynamış, yıllarca farklı kulüplerde antrenörlük yapmış birçok futbolcu ve antrenörün yetişmesinde emeği olan, aynı zamanda LÖSEV Zonguldak İl Başkanlığı yapmış Merhum Zeki ERKEZ hocamızı bu vesileyle hayırla yad ediyoruz. 

Bu fikrin sahibi olan ve bu girişimi gerçekleştirenlere Akın Spor Kulübü olarak teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.’

zeki erkez

YORUMLAR (1)

  1. İsim * diyorki:

    Sen bizim yürehimizde icimizde kanayan bir yara gibisin seni nasil unutabiliriz seni cok õzlüyoruz nur icinde yat mekenin cennet olsun

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL