Genel Gündem Spor Tüm Manşetler

Terzi’nin Hinliği…

Karadeniz Ereğli Belediyespor’un Türkiye kupasındaki performansını görünce “o sene bu sene” dedikleri takım bu mu dedim.

Terzi’nin Hinliği…

Karadeniz Ereğli Belediyespor’un Türkiye kupasındaki performansını görünce “o sene bu sene” dedikleri takım bu mu dedim.

En son söylenecek sözü ilk önce söyleyen tarzım ile tanınan birisi olarak “Cahit Terzi Ereğli Belediyespor’a Türkiye Kupası’ndan elenmeyi göze alarak fatura kesmiştir” diyorum.

İddia ediyorum. Cahit Terzi bilerek yanlış kadroyu sahaya sürmüştür. Amacı ise yönetimi köşeye sıkıştırmaktır. Zaten elendikten hemen sonra 2 transfer gerçekleşti. Bu şekilde transfer isteme hakkına sahip olacaktı. Akınspor’dan gelen oyuncuları milletin kucağına attı. Tribünlere oynayan Terzi, adeta “alın size çok övdüğünüz Akınsporlular” dedi.

Santrafor Tezcan’a gelince, Terzi anlaşılan benim tabirim ile Evlatcuğu para kazansın istemiş. Ben hatayı Terzi’de aramam. Yönetimden bir kişi çıkıp “hocam şampiyonluğa kadro kuruyoruz. Sen bize Süper Amatör Lig’den forvet aldırıyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu” diyen olmadığı için hoca istediğini alır. Cahit Terzi’de “ben nede olsa 5.hafta giderim havası” gördüm.

Bu arada Bartınspor’un 5 oyuncusunun Süper Amatör Lig’den olduğunu ve Bartınspor’un bütçesi bizdeki Hüseyin Yılmaz kadar olduğunu düşünmek dahi istemiyorum.

Anlaşılan Tezcan kardeşimize Ereğli Belediyespor forması çok ağır gelmiş.

Ayrıca Ereğli Belediyespor’un “Ömer Taşkın’a valizini topla git” demesi lazım.

Uzun lafın kısası bu takım bu gruptan çıkamaz ise Antrenör Cahit Terzi EYT’den emeklilik çıkması şart.

Takımda kanat yok. Kanatlar uçuyor ama, sahada değil peşinatlarda…

Son söze gelirsek “yine bana hüsran, yine bana hasret”

Makale: Kaan KOCAMAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL