Genel Tüm Manşetler

TEMA’DAN UYSAL’A TEŞEKKÜR..

TEMA Vakfı İlçe Gönüllü Sorumlusu Nilgün Durak, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a çevre ve doğaya yönelik çalışmaları ve desteklerinden dolayı Teşekkür Mektubu verdi. TEMA Vakfı Kdz.Ereğli Gönüllü Sorumlusu Nilgün Durak..

TEMA’DAN UYSAL’A TEŞEKKÜR..

TEMA’DAN UYSAL’A TEŞEKKÜR..

TEMA Vakfı İlçe Gönüllü Sorumlusu Nilgün Durak, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a çevre ve doğaya yönelik çalışmaları ve desteklerinden dolayı Teşekkür Mektubu verdi.

TEMA Vakfı Kdz.Ereğli Gönüllü Sorumlusu Nilgün Durak ve Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Sıdal, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti.
TEMA Vakfının, 1992 yılından itibaren destekçi ve gönüllüleri ile birlikte erozyonla mücadele, ağaçlandırma ve başta topraklarımız olmak üzere tüm doğal varlıkların korunması için toplumsal duyarlılığı ve farkındalığı sürdürdüğünü belirten Nilgün Durak, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a,  çevre ve doğaya yönelik çalışmaları ve desteklerinden dolayı tüm doğa gönüllüleri adına Teşekkür Mektubu ve TEMA Rozeti takdim etti.
Başkan Uysal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye olarak gerçekleştirdikleri tüm projelerde çevre ve doğanın korunması ve güzelleştirilmesinin ön planda olduğunu belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL