Genel Gündem Tüm Manşetler

TEK HAYALİ LATTE İÇMEKTİ…

Kdz Ereğli Ormanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nden örnek davranış… Geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucunu hayatını kaybeden Ormanlı eşrafından Ayhan Kayıkçı için öğrencisi bulunduğu Kdz Ereğli Ormanlı Çok Programlı Anadolu..

TEK HAYALİ LATTE İÇMEKTİ…

Kdz Ereğli Ormanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nden örnek davranış…

Geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucunu hayatını kaybeden Ormanlı eşrafından Ayhan Kayıkçı için öğrencisi bulunduğu Kdz Ereğli Ormanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü helva yaptırdı. 

Yapılan helva okul personeline ve Ormanlı sakinlerine dağıtıldı. Okul Müdürü Tevfik Cengiz Demirci, Adalet Bölümü Öğretmeni Gizem Pehlivanoğlu ve İmam Hatip Bölümü Öğretmeni Şuheda Duman tarafından dağıtılan helva için vatandaşlar teşekkür ederek okul idaresini tebrik ettiler. 

Okul Müdürü Tevfik Cengiz Demirci ‘Ayhan Kayıkçı kardeşimiz okulumuzda Açık Öğretim Bilişim Teknolojileri Bölümü öğrencisiydi. Ani kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini öğrenince çok üzüldük. Onun ruhuna atfen idareciler olarak kendi imkanlarımız ile helva dağıtmaya karar verdik. Bana her zaman inşallah liseden mezun olacağım. Tek hayalim liseyi bitirip Üniversite kampüsünde 1 bardak latte içeceğim. Sonra ölsem dahi gam yemem derdi. Ani ölümü bizleri ziyadesi ile üzdü. Ayhan kardeşimizin mekanı cennet olsun dedi.’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL