Spor

TARAFTARIMIZ 12. GÜCÜMÜZ

Sahasında üst üste 3 maç oynayacak grup lideri Kdz. Ereğli Belediyespor’dan çağrı… Ayhan Atay: “ Taraftarımız 12. gücümüz “ Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta oynanacak 7. hafta karşılaşmalarına en yakın..

TARAFTARIMIZ 12. GÜCÜMÜZ

DSC_0655

Sahasında üst üste 3 maç oynayacak grup lideri Kdz. Ereğli Belediyespor’dan çağrı…

Ayhan Atay: “ Taraftarımız 12. gücümüz “

Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta oynanacak 7. hafta karşılaşmalarına en yakın takipçilerinin 2 puan önünde 12 puanla lider olarak hazırlanan Kdz. Ereğli Belediyespor’da,  Leventspor maçı hazırlıkları sürerken 2. Başkan Ayhan Atay,  destek çağrısı yaptı. İç sahada 7 günde oynanacak 3 maçın önemine vurgu yapan Atay, “Bu takım hepimizin. Toplumun her kesimini Beyçayırı’na, Ereğli Belediyespor’a destek vermeye davet ediyorum.”dedi.

BAL Ligi 8. Grupta üst üste aldığı Karasu, Serdivan ve Paşabahçe galibiyetleri ile en yakın rakiplerinin 2 puan önünde liderliğe yükselen ve 15 Kasım 7.hafta maçında 15 Kasım Pazar günü saat 13:30’da İstanbul temsilcisi Leventspor’u, 18 Kasım Çarşamba günü 3.haftanın erteleme maçında yine İstanbul temsilcisi Halide Edip Adıvarspor’u, 22 Kasım Pazar günü ise Bolu temsilcisi Yeniçağaspor’u sahasında konuk edecek Kdz. Ereğli Belediyespor’da,  tüm hesaplar 3 maçta alınacak 9 puan üzerine yapılıyor.

ATAY; “ BU TAKIM TÜM EREĞLİ’NİN TAKIMIDIR”

Kdz. Ereğli Belediyespor’da ilk etapta Pazar günü oynanacak Leventspor maçı hazırlıkları sürerken 2. Başkan Ayhan Atay’dan destek çağrısı geldi.

Paşabahçe galibiyeti ile liderliğe yükselen eflatun beyazlıların üst üste 3 iç saha maçı oynayacak olmanın avantajını en iyi şekilde değerlendirmek istediğini söyleyen Atay, “ Gerek geçen sezon, gerekse bu sezon bugüne kadar oynadığımız 2 iç saha maçında sporseverlerimiz bizi yalnız bırakmadı. Şimdi ise sadece bizi bu süreçte yalnız bırakmayan sporseverlerden değil, toplumun her kesiminden destek bekliyoruz. Bu takım tüm Ereğli’nin, takımı. Ereğli’nin özlem duyduğu başarılara ancak hep birlikte ulaşabiliriz” dedi.

ATAY; “ 12. GÜÇÜMÜZ EREĞLİ HALKI ”

7 günde 2 İstanbul, son olarak da Bolu takımlarının Beyçayırı’na geleceğini ve karşılaşmaların  tamamen dolu tribünlere oynanmasının Ereğli Belediyespor için avantaj rakipler için ise dezavantaj olacağını söyleyen Atay, “ Ben Ereğli’deki tüm ilçe protokolünü, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerini, kısacası toplumun her kesimini Pazar günü saat 13:30’de Beyçayırı’na davet ediyorum. Böylesi önemli maçlarda 12. gücümüz taraftarımız olacaktır.”şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL