logo

05 Ekim 2016

ŞOK..ŞOK..ŞOK…

 

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü soyuldu.

5 Ekim Çarşamba akşamı Beyçayırı Sahasında idmanlarına devam eden Zonguldak Ereğli Spor Kulübü”nün soyunma odası kişi yada kişiler tarafından soyuldu.

Takımın idman yaptığı sırada soyunma odasının kapısını kırarak içeri giren Hırsız veya Hırsızlar oyuncuların cep telefonu,paralarını ve değerli eşyalarını çaldılar.Olay sonrası Karadeniz Ereğli Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Beyçayırı Sahasına intikal ettiler.Eşyaları çalınan oyuncular Ereğli Bağlık Karakolunda ifade verdiler.Polis olay ile ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

14551006_1980656325494294_507880044_o

Olay günü Ankara,da AKP Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu”nun misafiri olan Kulüp Başkanı Uğur Kocaman yaşanan olaya isyan etti.Kocaman açıklamasında”Biz aylardır Spor Müdürlüğüne güvenlik verilmesini alınmasını birçok kulüp yetkilisi ile dile getiriyorduk bizi dinlemeleri için böyle bir olay”mı yaşanmalıdır.Gençlik Spor Müdürlüğü varsa yoksa Spor Salonu için uğraşıyor Beyçayırındakiler Sporcu değilmi?neden üvey evlat muamelesi görüyorlar oyuncularımızın tüm değerli eşyaları çalınıyor soyunma odasının kapısı kırılabiliyor Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü uyumaya devam etsin.Yetkililere sesleniyorum Futbol branşına düşmanlıktan vazgeçip şu gençleri biraz önemseyin kahvehane ve internet köşelerinde yaşayan bir gençlikmi istiyorsunuz stadımızda hırsızlar rahatlıkla gezebiliyor demekki“dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

ŞOK..ŞOK..ŞOK…” için 1 yorum

  1. Spor ilçe müdürlüğü erğli spor camiasına nifak sokmaktan bu işlere vakit ayıramıyor ilçe müdür vekili mizin daha önemli işleri var bakalım ne zaman nasıl düzelecek

bahis siteleri Betboo yeni giriş