logo

ŞİKAYETÇİ OLDULAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Anadolu Hastanesinde işçi çıkarımları olduğu konusunda sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan M.D. ve A.K. hakkında hastane yönetimi tarafından gerekli şikâyetlerin yapıldığı bildirildi.

Ereğli Anadolu Hastanesinde işçi çıkarımlarına gidildiği yönde sosyal medya hesaplarında paylaşım yapan M.A. ve A.K hakkında hastane yönetimi tarafından emniyete şikayette bulunulduğu öğrenildi. Hastane yönetiminden Başhekim Ercan Yalçın, Hastane Sorumlu Müdürü Şahin Elçi ve Avukat Ertuğrul Turhan tarafından ilçe emniyet Müdürlüğüne ‘Hastanenin adını lekeleme ve tehdit’ suçlarından dolayı şikayette bulunulduğu öğrenildi.

Diğer yandan yapılan paylaşımlar sonrasında hastane yönetimi açıklamada bulunulmuştu.

İŞTE O AÇIKLAMA…

“Bazı kişiler tarafından Sosyal medya hesaplarında Hastanemiz çalışanlarından 8 kişinin işte çıkarıldığı yönünde paylaşımlar yapılıyor. Bu bilgiyi kimden aldıklarını merak ediyoruz. Merakımızın neden ise ülkemizin son günlerde yaşadığı zorlu süreçte bırakın personel alımına gidilmiştir. Bu nedenle kamuoyuna yanlış bilgiler aktaran bu kişi ve kişilerle ilgili olarak hukuki hakkımızı sonuna kadar kullanacağımızı buradan ifade etmek istiyoruz”

O PAYLAŞIM…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx