Spor

SERTİFİKALARINI ALDILAR

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü bünyesinde açılan Basketbol Yaz Okulu’nun birinci dönemi sona erdi. 23 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında yaz okuluna katılan genç yeteneklere düzenlenen tören ile sertifikaları verildi. Kdz. Ereğli..

SERTİFİKALARINI ALDILAR

BASKETBOL SERTİFİKA

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü bünyesinde açılan Basketbol Yaz Okulu’nun birinci dönemi sona erdi. 23 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında yaz okuluna katılan genç yeteneklere düzenlenen tören ile sertifikaları verildi.

Kdz. Ereğli Belediyespor Basketbol Yaz Okulu’nda birinci dönem sona erdi. Antrenörler Barış Bahadır, Levent Ekici ve Burhan Gökalp ‘in görev yaptığı basketbol okulunda eğitim alan genç yeteneklere düzenlenen tören ile sertifikaları verildi.

Çalışmaların yapıldığı Kdz. Ereğli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne ait Spor Salonunda dönemin son çalışmasının ardından yapılan sertifika dağıtım törenine Ereğli Belediyespor 2.Başkanı Ayhan Atay, Futbol Şube Sorumlusu Gökmen Baydan ve Salon Sporlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ağlar katıldı.

Törende konuşan Ereğlispor 2.Başkanı Atay, öncelikle genç yetenekler ve ailelerine teşekkür ederken, “Kulübümüz bünyesinde bulunan Minik Kız ve Erkek Basketbol takımlarımızın geride kalan sezonda ortaya koydukları mücadele ve elde ettikleri başarılar bize gurur verdi. Bu anlamda Basketbol Yaz Okulunu da önemsedik. Hocalarımı bu konuda çok istekli ve arzulu onlara da siz katılımcıların huzurunda teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra katılımcılara sertifikaları Ereğli Belediyespor 2.Başkanı Ayhan Atay, Futbol Şube Sorumlusu Gökmen Baydan ve Salon Sporlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ağlar tarafından verildi.

Öte yandan Basketbol okulunda ikinci dönem 14 Temmuz – 8 Ağustos, 3.dönem ise 11 Ağustos-29 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Söz konusu kurslara yaşları 7 ila 15 arasında değişen genç yetenekler kayıt yaptırabilecek. Basketbol okuluna ilişkin kayıtlar Beyçayırı Stadı’nda bulunan Belediyespor Alt Yapı Tesislerinde kabul ediliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL