Genel Gündem Tüm Manşetler

ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla Gazi ve Şehit ailelerini ziyaret etti. Kdz. Ereğli Belediye başkanı Hüseyin Uysal yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi beraberinde Kdz. Ereğli Kaymakamı..

ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ

DSC_0346

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla Gazi ve Şehit ailelerini ziyaret etti.

Kdz. Ereğli Belediye başkanı Hüseyin Uysal yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi beraberinde Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge Komutan vekili Deniz Kurmay Albay Erkan Oray, Kdz. Ereğli Müftüsü Recai Albayrak, Kdz. Ereğli Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mehmet Ali Demirdüven, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Temel Şahin ile birlikte Gazi ve Şehit Ailelerini ziyaret etti.

Kıbrıs Gazisi Piyade Çavuş Mehmet Erbay Özöğren ve Er Sadık Dönmez’i evlerinde ziyaret eden heyet ardından 05 Mayıs 2007 yılında Şırnak’ta teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Jandarma Komando Er Ayhan Demirci, 1994 yılında Kars Kağızman’da şehit düşen Kudret Özcan  ve 1993 yılında Urfa Bozova’da şehit düşen Hüseyin Bırak’ın ailelerini de  evlerinde ziyaret edildi ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Şehit aileleri ile bir süre sohbet eden Başkan Uysal; “Kutsal görevi icra ettiği sırada şehit düşen evlatlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor, ailelerine sabırlar diliyorum”, şeklinde konuştu..

Şehit ailelerinin evlerinde Müftü Recai Albayrak’ın eşliğinde okunan dua’nın ardından Kdz. Ereğli Şehir Mezarlığındaki şehitlerin mezarları ziyaret edilerek; karanfil bırakıldı.    

DSC_0352

DSC_0414

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL