Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

SEÇİM GÜVENLİĞİ ELE ALINDI

30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel seçimleri öncesi vatandaşların huzur ve güven ortamı içerisinde oylarını kullanabilmelerine yönelik alınması gereken tertip ve tedbirler Zonguldak Valisi Ali Kaban..

SEÇİM GÜVENLİĞİ ELE ALINDI

secim-guvenlik-toplantisi-yapildi

30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel seçimleri öncesi vatandaşların huzur ve güven ortamı içerisinde oylarını kullanabilmelerine yönelik alınması gereken tertip ve tedbirler Zonguldak Valisi Ali Kaban Başkanlığında yapılan toplantı ile masaya yatırıldı. Zonguldak Valiliğinden konuya ilişkin yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

“30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içerisinde, oylarını kullanabilmelerine yönelik alınması gereken tertip ve tedbirler ile ilgili diğer konuların görüşüldüğü Seçim Güvenlik Toplantısı 21.01.2014 Salı günü Sayın Valimizin Başkanlığında yapıldı. Toplantıya ilgili Vali Yardımcısı, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı ile İl Emniyet Müdürü katıldı”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL