Aradığınız başkana şuanda ulaşılamıyor, lütfen tekrar deneyin…

Zonguldak Süper Amatör Lig takımlarından Çaycumaspor 2023-2024 futbol sezonu öncesi Olağanüstü Kongreyi çoğunluk sağlanamadığı için 7 Ağustos tarihine bıraktı.

Aradığınız başkana şuanda ulaşılamıyor, lütfen tekrar deneyin…

Zonguldak Süper Amatör Lig takımlarından Çaycumaspor 2023-2024 futbol sezonu öncesi Olağanüstü Kongreyi çoğunluk sağlanamadığı için 7 Ağustos tarihine bıraktı.

2022-2023 Futbol sezonunda Enes Eser krizi ile baş başa kalan, Çaycumaspor takımına verdiği zararların ardından hakkında dolandırıcılık ve birçok suç ile tutuklanarak cezaevine konulduktan sonra rahat bir nefes alan takım, olağanüstü kongre kararı ile toplandı.

Mahkeme tarafından atanan kayyum heyeti ile kongre sürecini başlatan Zonguldak Süper Amatör Lig takımlarından Çaycumaspor’da yeni sezon öncesi olağanüstü kongre kararı ile toplandı. Çaycuma Belediyesi’nin Çarşamba Salonunda akşam saat 20.00’de toplanan heyet, az olunca olağanüstü kongre yapılamadı.
Kayyum heyetinden Alaattin Yeşil, üye sayısının az olmasından dolayı kongreyi üyelerin imzasıyla tutunak altına alarak 7 Ağustos 2023 Pazartesi gününde yine aynı yer ve saatte toplanmasına karar verdi.
ÜYELERDEN KANTARCI’YA TEPKİ
Çaycumaspor takımının üyeleri olağanüstü kongre kararının alınmasının ardından Çaycuma Belediyesi’nin toplantı salonunda kongrenin başlaması için bekledi. Kongrenin üye sayısının az olması ve çoğunluğunda sağlanamaması üzerine bu seferde üyeler kongreye gelmeyen Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya yüklendi. Üyeler; “Başkan buraya niye gelmedi, iki cümle söyleyip daha iyi olurdu, yakışmadı” ifadeleri kullandılar.
KANTARCI; “ÇAYCUMASPOR İÇİN KADER GÜNÜ”
Öte yandan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ise Çaycumaspor Facebook sayfasından olağanüstü kongre kararının paylaşıldığı yere “Çaycumaspor için kader günü” yorumu yazdı. Ancak Kantarcı, takımın kader gününde takımı da, üyeleri de kaderine terk etti.
7 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ BAŞKAN KİM OLACAK?
Olağanüstü kongre kararının 7 Ağustos 2023 Pazartesi gününe kalmasının ardından Çaycumaspor takımınında yeni başkanın kim olacağı şimdiden merak ediliyor. Başkan adayı ve başkan çıkmamasının ardından Çaycumaspor’u şimdiden zor günler bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL