Genel Spor

SALON ALMADI

Zonguldak Ereğli Spor Kurucu Antrenörü Murat Korkmaz Ceyda Ogan dünya evine girdi. Kdz Ereğli Sevgi Barış Dostluk Düğün Salonunda gerçekleşen düğün adeta doldu taştı. Bir çok misafirin salon dışında kaldığı..

SALON ALMADI

3

Zonguldak Ereğli Spor Kurucu Antrenörü Murat Korkmaz Ceyda Ogan dünya evine girdi. Kdz Ereğli Sevgi Barış Dostluk Düğün Salonunda gerçekleşen düğün adeta doldu taştı.

Bir çok misafirin salon dışında kaldığı gözlemlenirken düğüne çok sayıda tanınmış sima katıldı. Siyaset ve spor kamuoyunun yanı sıra Antrenör Murat Korkmaz’ın yetiştirdiği oyuncularıda mutlu gününde Korkmaz’ı yalnız bırakmadı.

Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte AKP İlçe Başkanı Fatih Çakır’da düğüne katılanlar arasındaydı. Çifte mutluluklar dileyen Belediye Başkanı Uysal ‘Murat Korkmaz’ın futbolcu yetiştirmesindeki başarısının iyi bir çocuk yetiştirmesinde de büyük bir faktör olacağına inanıyorum’ dedi.

Düğünde Korkmaz’ın öğrencileri hocalarını sahneye alarak karşılıklı oynarken ‘hocam sahada hep siz bizi oynattınız, şimdi sizi oynatma sırası bizde’ diyerek espiri yaptılar.  

KAPAK DÜĞÜN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL