logo

ŞAHİN 3.LİG SÖZÜ VERDİ…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin ve İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır Galatasaray Taraftarlar Derneği’ne giderek maç izledi. Şahin Ereğli’de 3. lig sözü verdi.

Ereğli AK Parti SKM’den gönderilen haber metni şöyle:AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin Galatasaray Taraftarlar Derneği’ne çat kapı ziyarette bulunarak sürpriz yaptı.

Galatasaray Göztepe maçı sırasında Galatasaraylı taraftarları dernek lokalinde ziyaret eden Erol Şahin ve İlçe Başkanı Fatih Çakır, Galatasaraylıların gönlünü aldılar ve maçta başarı dileğinde bulundular.

Dernek lokalinde maç izleyen taraftarlar ile bir süre maç izleyen Erol Şahin, Kdz. Ereğli’de bir takımın mutlaka 3’üncü lige çıkacağını belirterek, sporcunun ve sporun yanında olacaklarını söyledi.

Hedeflerinin Ereğli’de süper lig olduğunu belirten Erol Şahin’in sözlerini Galatasaray taraftarları alkışlarda karşıladı.

Galatasaray taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Şahin’e bu sürprizinden dolayı teşekkür ettiler ve kendisine bere ile atkı hediye ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş