Genel Gündem Tüm Manşetler

ROMANLARDAN KLARNETLİ, SOPALI, TAŞLI KAVGA

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde roman mahallesinde yaşayan romanlar taş sopa ve klarnetli birbirlerine girdi. Sayıları yaklaşık altmışı bulan romanları ayırmak isteyen polisler havaya uyarı ateşi açarak tarafları ayırdı. Ereğli’ de dün..

ROMANLARDAN KLARNETLİ, SOPALI, TAŞLI KAVGA

Basliksiz_1_jpg29_07_2014_14_28_07881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde roman mahallesinde yaşayan romanlar taş sopa ve klarnetli birbirlerine girdi. Sayıları yaklaşık altmışı bulan romanları ayırmak isteyen polisler havaya uyarı ateşi açarak tarafları ayırdı.

Ereğli’ de dün gece hareketli saatler yaşandı. Roman mahallesinde yaşayan ve akraba oldukları öğrenilen iki taraf sözlü olarak tartışmaya başladı. Karşılıklı sözlü atışmalar sırasında bir kadının fenalık geçirmesi ortalığı iyice gerdi. Yaşlı kadının hastaneye götürüldüğü sırada birbirlerine karşılıklı olarak laf atan guruptan bir tanesi ellerini aldığı taşları yaşlı kadının bulunduğu araca atmaya başladı.  Tarafların ellerinde sopa, taş ve klarnetle birbirlerine saldırmasını engellemek isteyen polisler, roman vatandaşları dağılmaması üzerine 3 el havaya ateş etti. Silah sesini duyan romanlar kaçmaya başladı. Bayanların kavgası ise polislerin ve diğer romanların araya girmesi ile büyümeden sona erdi.

Polis, yaşanan kavga sonrasında tarafları karakola götürdü. Tarafların karakolda birbirlerinden şikayetçi olmamaları üzerine hazırlanan tutanak sonrasında serbest bırakıldı.

CHA – Sinan Kabatepe

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL