Genel Spor Tüm Manşetler

PROTOKOLDEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ..!

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman’ın hastanede yatmakta olan annesine Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan, Zonguldak Vali Yardımcısı Şerefnur Oktay ve Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir geçmiş olsun..

PROTOKOLDEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ..!

tuğamiral hasan doğan

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman’ın hastanede yatmakta olan annesine Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan, Zonguldak Vali Yardımcısı Şerefnur Oktay ve Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Bülent Ecevit Üniversitesi Araştırma Hastanesi Nöroloji servisinde yatan Kocaman’ın annesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan ‘değerli kardeşimiz Kaan Beyin annesinin rahatsızlığını öğrendiğimizde çok üzüldük. Elbette sağlık her şeyden önemlidir. Bizlerde geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Zülfiye teyzemiz ile aynı memleketli olmamız münasebeti ile zaman zaman bir araya geldiğimizde olmuştur. Kendisine tekrardan acil şifalar dileriz’ dedi. 

Tuğamiral Hasan Doğan’nın ziyaretinin ardından Zonguldak Vali Yardımcısı Şerefnur Oktay’da Kocaman ailesine geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

valı yardımcısı serefnur oktay

Oktay ziyarette ‘Kaan beyin annesinin yaşadığı rahatsızlığı öğrendiğimde derin bir üzüntü yaşadığımı belirtmek isterim. İnsan hayatında sağlık en önemli unsurdur. Değer verdiğim Kaan Bey ve ailesine çok geçmiş olsun dileklerimi bizzat iletmek istedim. Annemizin sağlık durumu hakkında bilgi edindim. Kendilerine tekrardan çok geçmiş olsun diyorum’ diyerek duygularını ifade etti.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir gerçekleştirdiği hasta ziyaretinde ‘ben Kaan beyin annesinin rahatsızlığını ilk öğrenenlerdenim. Gerçekten çok üzüldüm. İlk araştırma hastanemize geldiği günden beri konuya vakıfım. Elbette elimizden gelen neyse kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kaan kardeşimize ve ailesine çok geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Dostlar böyle günlerde belli olur. Bizde Kaan kardeşimiz ve ailesinin yanında olduğumuzu söylemek isterim. Allah acil şifalar versin’ dedi.

Gerçekleşen ziyaretlerden duyduğu mutluluğu ifade eden Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı ve Gazeteci Kaan Kocaman ise ‘annemin rahatsızlığı nedeni ile bizleri yalnız bırakmayan ve gerçek birer dost olduklarını bizlere gösteren en başta bir ata gibi sevdiğim, hep yanımda olduğuna inandığım Tuğamiral Hasan Doğan’a ve annemin rahatsızlığının ilk evresinden beri manevi desteğini esirgemeyen Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e şükranlarımı sunarım.

Zonguldak Vali Yardımcımız Şerefnur Oktay’a ise bir dost olarak her zaman şahsımın yanında olduğuna inandığımı söylemek isterim. Rabbim herkese önce sağlık nasip eylesin’ dedi.

Diğer yandan hastanın tedavisinin sürdüğü ve önümüzdeki günlerde yeni bir ameliyata alınacağı belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL